Як вибрати мікрохвильову піч?

Мікрохвильова піч з конвекцією Корисні поради

Мікрохвильові печі мають низку переваг. Крім економії часу, вони можуть заощадити до 80% енергії, використовуваної звичайною електроплитою. Але СВЧ-печі бувають різних видів, тому перед покупкою мікрохвильовки слід дізнатися, які в неї функції і не тільки. Ось особливості, пам’ятаючи про які ви зможете швидко вибрати потрібну модель.

Мікрохвильова піч з конвекцією

Будь-яка модель з конвекцією має вентилятор і нагрівальний елемент для створення потоків повітря всередині печі. Постійний гарячий потік повітря забезпечує оптимальне підсмажування їжі з усіх боків. Конвекційні мікрохвильовки підходять для випічки, з їх допомогою можна робити продукти хрусткими як зсередини, так і зовні.

Переваги СВЧ-печей з конвекцією

 • Має вентилятор з нагрівальним елементом для створення потоку повітря всередині печі.
 • Циркулююче повітря підсмажує їжу рівномірно з усіх боків.
 • Гаряче повітря забезпечує рівномірне прогрівання всієї порожнини печі.
 • Ідеально підходить для випікання.

Мікрохвильова піч з функцією гриля

У мікрохвильовках цього типу часто готують їжу, як на звичайному грилі, тобто продукти присмажуються, стають хрусткими зовні і більш соковитими всередині. Багато мікрохвильових печей пропонують функцію гриля, яка ідеально підходить для приготування шашлику та інших блюд, що зазвичай готуються на традиційному грилі. СВЧ-печі з режимом гриля можуть працювати довгий час, аж до 99 хвилин, щоб приготувати певні страви.

Мікрохвильова піч з функцією гриля

Переваги мікрохвильовки з функцією гриля

 • Використовуючи мікрохвильове випромінювання, працює, як звичайний гриль.
 • Поставляється зі спеціальною решіткою для готування.
 • Підсмажує продукти, роблячи їх хрусткими зовні і більш соковитими всередині.
 • Може працювати без вимикання до 99 хвилин, що дозволяє приготувати різноманітні страви на грилі.

Мікрохвильова піч соло

Цей базовий вид СВЧ-печей, який пропонує рівномірний розподіл тепла, ідеальний для випікання, розігріву, готування та розморожування продуктів. Мікрохвильові печі соло – це ідеальний варіант для тих господарок, які не планують використовувати або поєднувати використання режимів гриля і конвекції для приготування їжі.

Мікрохвильова піч соло

Переваги мікрохвильовки соло

 • Використовуючи мікрохвильове випромінювання, працює як традиційна піч.
 • Розігріває і розморожує продукти за лічені секунди.
 • Пропонує рівномірний розподіл тепла завдяки поворотному столу.
 • Підходить для випікання, розігріву, готування та розморожування продуктів.

До речі, незважаючи на всю надійність мікрохвильових печей, вони теж, як і будь-яка техніка, можуть ламатися. Якщо це сталося з вашою мікрохвильовкою, не поспішайте лагодити її самостійно. Повірте, краще віддати СВЧ в руки майстра, який не тільки усуне поломку, але і дасть гарантію на свою роботу.

Класифікація мікрохвильових печей за розташуванням

Окреморозташовані мікрохвильовки

Цей тип мікрохвильових печей створений для розташування на кухонній стільниці. Їх також можна помістити на інших стійких поверхнях, включаючи інші пристрої. Однак для цього необхідно забезпечити вільну циркуляцію повітря навколо мікрохвильової печі.

Вбудовані мікрохвильовки

Цей тип СВЧ-печей можна вбудовувати в блокові кухонні меблі, або навіть в сумісну кухонну плиту. Такі печі створюють стильний образ кухні, не захаращуючи її.

Оцініть статтю