Як вибрати меблі для спальні: практичні поради

Як вибрати меблі для спальні Корисні поради

Для більшості з нас розмір приміщення є головним критерієм, що впливає на вибір тих чи інших меблів. І хоча величина вашого ліжка та інших предметів дійсно буде напряму залежати від величини кімнати, існує ще кілька важливих моментів, які слід брати до уваги, займаючись меблюванням спальні.

Як планувати меблювання спальні?

Для початку виміряйте рулеткою довжину і ширину спальні, щоб зрозуміти, які меблі ідеально впишуться в кімнату. Тепер подумайте, як ще буде використовуватися ваша спальня крім нічного відпочинку. Якщо перед сном ви любите дивитися телевізор, то, вочевидь, вам знадобиться телевізійна тумба або спеціальні кронштейни на стіну. Якщо ж ви любите читати в ліжку, без книжкової полиці не обійтися.

Визначтеся з кольором. В одній з минулих публікацій ми розповідали про переваги бежевої гами для спальні. Ознайомтеся, можливо, бежеві меблі підійдуть вам найкраще. Однак, якщо беж не є вашим улюбленим відтінком, рекомендуємо прочитати статтю про психологію кольору в домашньому інтер’єрі, яка допоможе вибрати меблеве забарвлення відповідно до психологічних потреб. Крім того, якщо ви серйозно вирішили зайнятися меблюванням спальні, постарайтеся зробити меблі однотонними, щоб, наприклад, білі приліжкові тумбочки не контрастували з вишневим комодом, а гармонійно доповнювали один одного.

Тепер визначтеся зі своїми особистими стилістичними перевагами. Меблі для спальні бувають ультрамодними, класичними та «під старовину». Наприклад, ви можете вибрати ліжко з м’яким узголів’ям і гладкою обробкою зі шкіри, а можете віддати перевагу кованому ліжку, яке теж буде мати гарний вигляд і прослужить вам не один десяток років.

спальня

Як обрати меблі для спальні

Перед тим як почати похід по меблевих магазинах, тверезо оцініть свій бюджет і відкладіть максимально можливу суму на меблювання спальні, щоб уникнути перевитрати коштів. Після чого зайдіть в кілька великих інтернет-магазинів меблів і уважно розгляньте їх асортимент і ціни. Це допоможе вам краще орієнтуватися на меблевому ринку. Особливу увагу звертайте на назви фабрик або ПП, чиї моделі та ціни вам сподобаються найбільше.

Що ж, після всієї виконаної роботи з планування, можна приступити безпосередньо до вибору меблів. Відвідайте меблеві магазини свого міста, щоб побачити меблі наживо. Поцікавтеся умовами покупки, гарантією, вартістю збірки та доставки, задавайте менеджерам будь-які питання, які вас хвилюють. Мацайте, пробуйте, радьтеся, аналізуйте, і при цьому не забувайте, що меблі коштують недешево, отже, їх якість має бути на одному з перших місць в списку ваших пріоритетів.

Оцініть статтю