Як вибрати хобі до душі?

Як вибрати хобі до душі? Корисні поради

Чим зайняти вільну хвилинку вирішити складно, але можна. Існують десятки цікавих занять і кожне з них гідне уваги. Пропонуємо прямо зараз дізнатися про деякі новинки в світі хобі, здатні зробити ваше життя набагато цікавішим.

На ринку раз у раз з’являються дива, що з першого погляду закохують у себе майстрів і майстринь. У цьому році на піку популярності знаходиться алмазна вишивка, а в минулому просували унікальні методи виготовлення сторінок для альбомів – скрапбукінг.

Не відстають в бажанні здивувати колег по цеху в’язальниці і швачки – малюнки і моделі яких з кожним днем ​​стають все симпатичнішими. Але ці види захоплень ми відносимо до традиційних – відомих багатьом, тому не будемо на них зупинятися детально, а розповімо ось про що…

Моделювання для чайників

Це не моделювання крою та шиття. А збірка моделей літаків, поїздів, унікальних будівель – від хатин до замків, і навіть тварин і кіноперсонажів. Сьогодні на ринку представлена ​​велика кількість наборів для моделювання. Продаються вже готові шаблони, де з різних матеріалів пропонується зібрати красиву модель. Найчастіше збірка відбувається з пластикових або дерев’яних деталей.

Однак тут існують вікові обмеження, оскільки в наборах можуть бути їдкі фарби, які не призначені для використання дітьми. Будьте уважні!

Малювання по точках і цифрах

Ось це якраз з нашого далекого або близького дитинства. На полицях магазинів продається безліч шаблонів картин великих майстрів, ділянки яких розмічені цифрами, відповідними тому чи іншому кольору. Такі шаблони ми розмальовували, будучи маленькими дітьми. Але тепер формат став набагато ширшим. На виході з’являються малюнки, які практично нічим не поступаються оригіналам.

Малювання по точках і цифрах

Дане хобі вимагає посидючості і крайньої уваги творця, оскільки зробивши помилку в колірній схемі можна змастити всю картину.

Печворк або клаптева техніка

Штука відома. Ми бачили сотні викрійок для шиття зі шматочків тканини. Але сьогодні печворк виходить на новий рівень. Раніше ми самі збирали клаптики і формували красивий малюнок. Тепер є можливість купити цілі набори тканин і створити шедевр в потрібній колірній гамі. Коштують такі збірки недешево, але і якість матеріалів на порядок вища, ніж, якби ми збирали ганчірки з того, що збереглося в домашніх засіках.

Печворк або клаптева техніка

Тканини за оптовою ціною можна прикупити на китайській барахолці в Інтернеті – формуєте електронне замовлення і чекаєте доставки в своє місто. Товар привезуть, навіть не взявши оплати за відвантаження, але доведеться чекати, терміни доставки чималий – від 3 тижнів.

Оцініть статтю