Як вибрати форму нігтів: для нарощування, манікюру і взагалі особистого комфорту

Як вибрати форму нігтів Краса

Іноді вибрати правильну форму нігтів по-справжньому важко і для клієнта, і для майстра манікюру. І річ не в умінні або побажаннях, дуже часто бажана форма не збігається із загальним образом, а вже потім, звісно ж, не поєднується і з частковостями — розміром нігтьової пластини, її формою і нюансами, тобто недосконалостями.

Для подібних випадків існує безпомилковий спосіб, що дає змогу правильно вибрати форму нігтів як для нарощування, так і для звичайного манікюру: прислухайтеся до себе, якою ви себе бачите — бізнеследі, спокусницею, красунею або зіркою вечірок? Глибоко в душі ви знаєте відповідь на це запитання і, можливо, вона допоможе вам навіть у такій приземленій справі, як вибір гарної форми нігтів, яка підійде саме вам.

Пам’ятайте: у випадку з формою нігтя йдеться про форму і симетрію його краю.

Квадратна форма нігтів — для сильних особистостей

Попри всі модні течії, квадратна форма нігтів досі залишається найпопулярнішою у жінок різного віку, станів і суспільного становища. Насамперед ця форма менш примхлива, ніж, скажімо, гостра, мигдалеподібна, пасує практично до будь-якого образу і не затінює власницю. Однак, на відміну від овальної форми, квадратна — це крок убік від класики, а отже, більше свободи й експериментів. Наприклад, у виборі лаку для нігтів або ідей для дизайну; крім того, квадратну форму найчастіше вибирають прихильниці французького манікюру.

Квадратна форма нігтів

Квадратна форма нігтів пасує жінкам, упевненим у собі, які точно знають, чого вони хочуть від життя, але водночас приємні у спілкуванні, володіють широтою поглядів, є незалежними й толерантними.

Порада: слід уникати квадратної форми за маленького (короткого) нігтьового ложа, широких і коротких нігтів, за товстих коротких пальців, і за розширених догори (лопатоподібних) нігтів. За опуклих, ребристих і взагалі нігтів з дефектами квадратна форма буде далеко не найкращим вибором: геометрична досконалість лише підкреслить невдалу нігтьову пластину.

Овальна (кругла) форма нігтів — для романтиків

Якщо і є в нейл-арті та манікюрі щось класичне, позачасове, то це овальна форма нігтя. А все тому, що жіночність завжди в моді, всім пасує і підходить під будь-який настрій.

Овальні нігті мають гарний вигляд за будь-якої довжини та компліментарні до будь-якої нігтьової пластини, проте найкращий варіант — середня довжина, такі нігті чудово пасуватимуть сучасній жінці, яка веде активний спосіб життя.

Читайте також: 5 масок для волосся з кокосовою олією своїми руками на будь-який смак

Форму нігтя навіть без найменшого натяку на кути обирають вразливі, турботливі, романтичні жінки, які живуть мріями про минулі століття, довгі сукні, високі зачіски й прекрасних лицарів на баских рисаках. Поруч із такими жінками хочеться тримати спину прямо і посміхатися від щастя.

Овальна (кругла) форма нігтів

І, що просто чудово, овальна форма нігтів має чудовий вигляд з модними останнім часом текстурними лаками.

Порада: овальна форма підходить більшості нігтів і є ідеальною базою для відпрацювання нових відтінків і текстур. Цю форму можна використовувати практично при всіх видах природної форми нігтя, і навіть при будь-якій довжині і товщині пальців. Крім того, з овальною формою нігтів кисть має аристократичний і витончений вигляд.

Округлена форма нігтів — для консерваторів

Щось середнє між квадратною та овальною формою — квадрат, округлений по краях, але ще далеко не овал — вибір традиціоналістів, людей, які міцно стоять на ногах і мають непорушні переконання.

Округлена форма нігтів

Вони схильні до класики, довго носять улюблені речі, але хоча б трохи оновлюють гардероб щосезону дрібницями. Водночас вони не цураються божевілля і можуть здивувати близьких експериментами.

Порада: округлену форму можна варіювати залежно від натуральної форми ложа нігтя або нігтьової пластини. Для широких, потужних нігтів можна спробувати трохи більш округлу форму, для вузьких і тонких — навпаки. Насправді немає ніяких особливих правил, просто потрібно стежити, щоб форма нігтя мала гармонійний вигляд.

Мигдалеподібна форма нігтів — для кокеток

Мигдалеподібна, бо схожа на цей горіх — форма нігтів навіть на фото має дещо агресивний вигляд, тож її обирають енергійні та активні жінки, молоді душею та впевнені у власній привабливості. Вони не підкоряються, а підкорюють, експериментуючи та захоплюючись.

Читайте також: Лимон для обличчя і не тільки: поради та рецепти

Останні кілька сезонів саме мигдалеподібна форма нігтів на піку популярності, що багато в чому зумовлено модними відтінками лаків для нігтів, які мають найкращий вигляд саме на таких нігтях. Проте вважається, що мигдалеподібна форма нігтів не дуже зручна, бо вразлива до травмування під час звичайного життя.

Мигдалеподібна форма нігтів

Порада: у випадку із загостреною мигдалеподібною формою нігтів важливо вивірити відстані. За короткого або широкого нігтьового ложа потрібно гармонізувати довжину до піку (вістря), щоб пальці не виглядали відверто смішно.

Один з окремих випадків мигдалеподібної форми — нігті-стилети. Вважається, що їхньою батьківщиною є Східна Європа, а саме та її частина, яка належить до пострадянського простору. Стилети часто нарощують, але, як зрозуміло, їх навряд чи назвеш “офісним” варіантом нігтів.

Гостра форма нігтів — ейдж для леді

Неординарна знахідка — не плавний, а дещо трикутний зріз краю нігтя — відверто зухвала гостра форма, що пасуватиме нігтям (чи кігтикам?) жінки, яка не боїться показувати свій дикий неприручений бік. Найчастіше у власну дикість вірять молоді та дуже молоді леді, або люди, впевнені у власній надприродній креативності.

Власним нігтям надати гостру форму можна лише в тому разі, якщо вони проявляють чудеса міцності й витривалості. Але оскільки подібне трапляється вкрай рідко, залишається лише нарощувати.

Гостра форма нігтів

Порада: для ейджа підходить геометричний дизайн, який підкреслює форму, а не змащує її; чудовий вигляд має монохромний нейл-арт.

Автор: Світлана Сенкевич

Оцініть статтю