Як відчистити жувальну гумку з одягу?

Як відчистити жувальну гумку з одягу? Корисні поради

Досить часто ми всі попадаємо в безглузду ситуацію, коли жуйка причепилася на одяг, і ми відразу ж задаємося питанням – як відчистити жуйку з одягу. Після спроб віддерти її від одягу, все одно є залишки, які не хочуть сходити. Не поспішайте викидати одяг, не панікуйте! Заспокойтеся, адже вихід є завжди. У нашій ситуації є досить багато варіантів, якими можна вирішити проблему.

Якщо вам не шкода не грошей часу, то ви можете перекласти цю проблему на плечі хімчистки.

Як відчистити жуйку гарячою водою.

Цей метод використовується для штанів і джинсів. Спочатку нагріваємо воду до 100 градусів і опускаємо місце, яке в жуйці в кипящею рідину. Чекаємо коли вода охолоне, до тієї температури, коли ви зможете опустити в неї руки. У воді трем одяг або намагаємося відтерти жуйку, чим-небудь гострим, наприклад ножем або зубною щіткою. Сушимо одяг, і якщо у вас не зовсім вийшло, то повторюємо процедуру.Як відчистити жуйку заморожуванням.

Цей метод найбільш часто використовується. Складаємо одяг у поліетиленовий пакетик так, що б область, куди прилипла наша проблема була зверху. Потрібно стежити, щоб жуйка НЕ приклеїлася до пакету, і потім закрити пакет. Покласти його в морозилку і чекати замерзання тканини. Після замерзання, дістаньте пакет і починайте зшкрібати жуйку з одягу.

Оцініть статтю