Як відчистити бруд з дублянки в домашніх умовах?

Як відчистити бруд з дублянки в домашніх умовах? Корисні поради

Купляючи дорогу красиву дублянку, ми сподіваємось, що носити її можна буде протягом кількох років. І справді, якщо добре доглядати за такими речами, то свій вигляд вони зберігатимуть не один рік. І міняти їх прийдеться хіба що, через появу нових моделей. Проте через неуважність чи з інших причин, на дублянці можна помітити появу некрасивих плям, які потрібно вивести. Звісно, що можна скористатися послугами хімчистки. Але якщо плям небагато, то можна спробувати самостійно впоратися з ними. Розкажемо сьогодні про методи веведення плям з дублянок.

Найперше, важливо вчасно помітити забруднення на верхньому одязі, тоді його легко можна буде відчистити, оскільки задавнені плями більше «в’їдаються» і стають стійкими до чищення.

Способи видалити бруд з дублянки

Якщо на дублянці Ви помітили сухий бруд, то прибрати його можна без особливих проблем. Найкраще зробити це можна звичайною щіткою. При цьому вона повинна бути теж суха і ворсини щітки повинні бути жорсткими. Після сухого чищення потрібно пройтися вологою щіточкою, змоченою у легенькому мильному розчині.

Інша справа, якщо плями від чогось мокрого: вина, кави, масла, фарби, тощо. Можна спробувати вивести такий вид плям звичайним крохмалем. Посипати забруднення і потерти. А потім змочити марлю у чисту воду і просто промити ділянку шуби.

Інколи кишені або рукави у дублянці забруднюються від наших рук, сумок. Щоб почистити ці місця дублянки, потрібно змочити марлю у нашатирний спирт і потерти забруднені місця.

Допомагає справитись також мильна піна з плямами на дублянці, але варто потім промити її чистою водою, щоб не залишалось білих слідів мила.

Якщо плями на Вашому пуховику, дублянці, шубі, від жиру, або фарби, то позбутися їх допоможе бензин. Ганчірку потрібно змочити у бензин легенько потерти місце плями. Після бензину, пляму потрібно потерти содою або сіллю, і вкінці можна почистити вологою тканиною, змоченою у мильний розчин, щоб позбутись запаху бензину.

Універсальним ефективним засобом є суміш нашатирного спирту, миючий засіб для посуду, вода. Пропорції наступні: 50 г води, 1 ч. л. миючого засобу, 1 ч. л. нашатирного спирту. Все збовтати до утворення пінки. Власне піну ми і використовуватимемо в якості засобу для видалення плям.

Багато господинь використовують для видалення плям з дублянки засіб для миття вікон. В принципі в його основі є нашатирний спирт, який справляється з багатьма забрудненнями. Наносити засіб для миття скляних поверхонь на дублянку потрібно так як на скло при чищенні, а вже потім все залишки піни просто змити з поверхні губкою.

Надіємось, що вище описані поради допоможуть відновити дублянці вигляд. А також будемо раді, якщо поділитесь з нами своїми секретами видалення плям з верхнього одягу, який не піддається пранню.

Оцініть статтю