Як утримати коханого чоловіка

Як утримати коханого чоловіка Психологія та відносини

Просте і водночас важке питання – як утримати коханого чоловіка існує вже, напевно, стільки ж часу, скільки й самі взаємини між чоловіком і жінкою. Це питання може постати перед будь-якою жінкою, незалежно від її віку та соціального стану, якщо вона займає досить високе становище у суспільстві, це не гарантує їй безхмарних стосунків у особистому житті. І часто, буває набагато складніше чоловіка не здобути, а – утримати, це все одно, що підтвердити своє чемпіонство у спорті, без кінця доводячи, що ти найкраща.

Позбутися страху

Часто наші чудові стосунки з чоловіком отруює постійний страх. І ми запитуємо себе, а раптом він передумає залишатися зі мною, не захоче на мені одружитися, знайде когось іншого і піде?

Психологи не бачать нічого не звичайного в такій ситуації, оскільки, у нашій свідомості життя складається з чорних і білих смуг, і коли ми нарешті дочекалися настання білої смуги, нас турбує занепокоєння, а раптом щось знову зміниться на гірший бік. І дуже часто саме ця боязнь призводить до того, що від нас йде та людина, яку ми боїмося найбільше втратити. Тому нам необхідно, перш за все, позбутися цього страху. І цей страх, в жодному разі, не можна показувати йому, він не повинен знати те, що цей страх у вас існує.

Для цього треба постаратися не дивитися на чоловіка, з яким ви зустрічаєтеся, як на єдиного чоловіка у вашому житті, навіть якщо він для вас таким насправді є. Треба поводитися так, ніби у вас повним повно кавалерів, які чекають, не дочекаються, коли ж ви нарешті до них зійдете і обдаруєте своєю прихильністю.

Чоловік повинен розуміти, що ви можете і не бути його назавжди, він може вас втратити, і тоді в ньому посипається первісний інстинкт «завойовника».

Не слід викреслювати зі свого життя старих друзів та знайомих, це не означає, що ви з ними повинні фліртувати чи переходити якісь межі розумного спілкування, але не вітатись з ними, при зустрічі на вулиці, це теж нікому не потрібна крайність.

Постарайтеся винищити в собі самоїдство

Не варто пред’являти до себе надто високі вимоги, це стосується як зовнішнього вигляду, так і якихось ваших особистих якостей, це вам надасть впевненості в собі, та й право на помилку треба собі залишати. Чоловіки більше люблять жінок, у яких помітна жіноча слабкість, які потребують захисту, на їхньому фоні вони почуваються сильнішими та досконалішими, ніж може бути насправді.

Не зациклюйтесь на ньому

Не треба повністю розчинятися у своєму чоловікові, тим більше втрачати характерні особливості, властиві вашій особистості. Така жінка дуже скоро набридне чоловікові, гірше за парену ріпу, і ви не зможете його втримати, він неодмінно піде від вас. І як банально це не звучить, необхідно, щоб у жінці завжди залишалася якась загадка. Він повинен час від часу, відкривати в вас нові рисочки, які раніше йому не були знайомі. Потрібно постійно підтримувати в нього до себе інтерес. І свої власні інтереси, можливо, якісь хобі, у вас мають бути.

Шантаж – найбільша помилка

Жінка завжди вважає, що з нею чоловік буде кращим, ніж був із попередньою обраницею. Вона його переконає, перевиховає, він не буде робити тих негативних вчинків, на які був раніше здатний, тому, що він її любить, і заради неї зміниться і стане набагато краще. Це дуже поширена помилка, людину неможливо перевиховати, тим більше у дорослому віці. Якщо ви її любите і хочете бути з нею разом, то треба її сприймати такою якою вона є, і не мати нездійсненних ілюзій.

А ще більшою помилкою є спроба шантажувати чоловіка для того, щоб він залишився з вами. Предметом шантажу можуть бути різні речі, починаючи матеріальними, закінчуючи моральними, начебто, ти не можеш мене покинути, адже я так тебе люблю.

І зовсім неприпустима та марна річ, шантажувати дітьми або, що дуже часто буває – вагітністю. Жінки вдаються навіть до такої хитрості: розповідають про те, що вагітні, коли насправді цього нема. Це абсолютно марна витівка, тому що правда все одно відкриється і тоді він вже точно піде. А потім, дитиною жодного чоловіка до себе не прив’яжеш, адже з його появою проблеми у відносинах чоловіка і жінки не зникають, а навпаки, з’являються нові. Вона не може приділяти чоловікові стільки уваги, як це було раніше, з’являються нові побутові труднощі. Чоловік навіть, часто, починає ревнувати жінку до дитини, що з’явилася.

Тепло та домашній затишок

Набагато продуктивніше постаратися оточити свого обранця теплом і домашнім затишком, у цьому не останню роль відіграють і ваші кулінарні здібності, адже недарма кажуть, що шлях до серця чоловіка йде через його шлунок. Представники сильної половини людства зазвичай люблять поїсти, тому, до смачно приготовленої, домашньої їжі не зможуть залишитися байдужими. Та й кожному з них хочеться жіночого тепла та домашнього затишку, вони залишаються великими дітьми, і, мабуть, навіть більше ніж жінки хочуть, щоб їх приголубили, а в потрібний момент навіть поспівчували. Незважаючи на всю свою мужність і можливу жорсткість, кожен з них хоче почути на свою адресу ласкаве слово, відчути теплоту та розуміння.

Хочеш утримати – відпусти

Одне з головних правил полягає в тому, що чоловік чекає від жінки у відносинах легкості, незважаючи на те, що у вас теж повно всяких проблем, не варто ними до нескінченності обтяжувати вашого супутника. Впиватися в нього мертвою хваткою і всім виглядом показувати, що ви не можете без нього жити, теж не варто, цим ви його втримати не зможете, а навпаки тільки відлякаєте, йому необхідно дати певну свободу, щоб у нього створювалося враження, що він сам приймає рішення, повертатися йому чи ні. Чоловіки дуже бояться втратити свободу, і їм не треба без кінця нагадувати про цю втрату.

Може це звучить і банально, але у стосунках між жінкою та чоловіком один парадоксальний закон працює дуже ефективно, хочеш утримати – відпусти. І якщо він все-таки піде, то все життя дуже шкодуватиме про те, що втратив таку неповторну жінку як ви.

Самодостатність – ваша необхідна характеристика

Багатьом чоловікам подобається, коли жінка вдома, тому що завжди прибрано, на столі стоїть обід у певний час, його завжди вдома чекають і зустрічають з посмішкою, але згодом така жінка стає нудною, захоплення серіалами та кулінарними рецептами, часом буває недостатньо. Йому захочеться похвалитися своєю дружиною перед друзями та знайомими, а що він зможе розповісти про вас такого особливого, отже, треба терміново знайти собі якесь хобі, щоб у вас з’явилася родзинка.

Ви повинні бути особливою не тільки в його очах, а й в очах найближчого оточення.

Те, що вам хочеться втримати коханого біля себе – це цілком природно, але все добре в міру, без кінцевих дзвінків і розпитувань про те, де він був, або, чому затримався на двадцять хвилин після роботи, його скоро втомлять, тим більше, якщо вони повторюються день у день. Перебуваючи поруч із вами, він повинен почуватися вільним, втім, як і ви.

І вимагаючи від нього звіту про те, як він провів останні півгодини, ви не зможете його утримати, такого стеження він постарається позбутися і піде від вас. Довіра займає не останнє місце у взаєминах, а нав’язливість — нічого, крім негативної реакції.

Що зробити, щоб інтерес до вас з роками не слабшав

Треба дивувати коханого своєю новизною, тобто від нової зачіски до якогось творчого прояву, в даному випадку слова кохана і загадка однозначні.

Чоловіки побоюються розумних жінок, але треба бути не просто розумною, а намагатися стати мудрою і ця жіноча мудрість полягає в тому, щоб розуміти та надихати свою кохану людину, причому, надихати можна як великого вченого, так і звичайного столяра. Надихати на любов, на добрі стосунки в сім’ї та навколишньому світі, на все хороше, чого нам так не вистачає.

Оцініть статтю