Як утримати чоловіка – 5 перевірених жіночих хитрощів

Як утримати чоловіка Психологія та відносини

Вочевидь слово «кохання» придумали жінки. Нам подобається кохати. З самого раннього дитинства ми чуємо про те, що закоханість є визначальним фактором у стосунках. Але, на жаль, багато хто з нас втрачає хлопців лише тому, що кохає їх сильніше за себе.

Хочете дізнатися, як утримати чоловіка, в якого ви закохані? Ось п’ять перевірених жіночих хитрощів, які вам допоможуть!

Чому в першу чергу потрібно любити себе?

Найшвидший спосіб набриднути чоловікові – зробити його пріоритетом номер один у своєму житті. Така гіпертурбота абсолютно не приваблює сильну стать, а тільки відштовхує. Занадто багато дівчат повністю присвячують себе своїм коханим, і, в результаті, дуже швидко стають для них нецікавими.

Як утримати чоловіка? Цим питанням задаються і юні дівчата, і зрілі пані. Любі жінки, відповідь дуже проста – залишайтеся собою. У вас є чудові друзі, колеги, приємні жіночі справи, хобі, розваги і т.і. Повірте, не варто всім цим жертвувати заради стосунків. Чим сильніше ви будете кохати себе, тим більш привабливими станете для своїх чоловіків.

1. Порвіть з рутиною

Всі, навіть самі бурхливі романи, рано чи пізно починають перетворюватися на якусь монотонну звичку-тягучку, яка, в принципі, нам подобається. Більш того, ми постійно намагаємося догодити чоловікові, якого кохаємо, що провокує застій у стосунках і є нашою головною помилкою. Будьте господинею свого життя, в першу чергу думайте про себе і вже потім про своє кохання. Таким чином, ви не тільки станете для нього привабливішою, але і будете набагато щасливішою.

2. Відверніться, щоб вас помітили

Якщо вам здається, що хлопець віддаляється і втрачає до вас інтерес, це явна ознака того, що йому стає з вами нудно. Щоб виправити цю ситуацію і утримати чоловіка, припиніть до нього липнути, побудьте трохи в стороні, щоб він сам пошукав спілкування з вами. Пам’ятайте, хлопці, як кішки, якщо ви їх ігноруєте, вони приходять і муркочуть у ваших ніг, але якщо ви постійно приділяєте їм увагу, вони починають шукати затишні місця.

3. Навчіться вчасно замовкати

Багато жінок жити не можуть без постійної балаканини і спілкування. Ця обставина просто бісить більшість представників сильної статі. Ви повинні розуміти, що чоловіки дуже прості істоти – вчені довели, що для обмірковування вони користуються лише однією півкулею головного мозку (в той час, як жінки використовують обидві), і не в змозі впоратися з тим потоком інформації, який ви на них обрушуєте. Ми створені по-різному, і це потрібно поважати. Щоб підкорити і утримати чоловіка, навчіться вчасно замовкати. Ваше несподіване мовчання дозволить йому припустити, що з вами щось не так, цікавість підстьобне його запитати, в чому справа, що сталося – а далі все просто… використовуйте цей вигідний момент чоловічого участі на свій розсуд.

4. Не женіться за ним

«Як тільки ви щось почнете переслідувати, воно почне тікати» – це стара англійська приказка. Зневірені жінки, які бачать, що їхні стосунки зайшли в глухий кут, починають переслідувати своїх улюблених, тим самим ще сильніше їх відштовхуючи. Адже така поведінка показує, що ви абсолютно не цінуєте себе. Якщо ви впевнена дівчина, яка знаєте собі ціну, вам немає необхідності бігати за кимось. Будьте стриманішою. Якщо хлопець хоче піти – не перешкоджайте цьому. Дайте йому свободу, яка змусить його задуматися. Повірте, як тільки ваш партнер побачить, що ви не бачите в ньому більше потреби, його відразу ж потягне назад.

5. Залишайтеся самодостатньою

Щоб утримати чоловіка, вам потрібно підтримувати його інтерес до себе. А щоб залишатися цікавою, ви повинні бути захоплені своїм власним життям, кар’єрою, друзями, дітьми та хобі. Але не повторюйте поширену жіночу помилку – не робіть своїм хобі чоловіка. Поставивши хлопця на друге місце після себе, ви забезпечите гармонію у стосунках і проживете разом довге і щасливе життя.

Оцініть статтю