Як убезпечити себе під час подорожі по Австралії?

безпека під час подорожі по Австралії Корисні поради

У будь-якій незнайомій точці земної кулі завжди існують елементи небезпеки, що змінюються в залежності від ситуації і країни, в якій ви перебуваєте. І хоча Австралія вважається одним з найбільш дружніх куточків планети, дещо про безпеку під час подорожей по безкрайніх австралійських просторах вам все ж потрібно знати.

Головні правила особистої безпеки під час подорожі по Австралії

1. Дізнайтеся, де знаходиться найближчий кемпінг

В Австралії існують неймовірно віддалені райони. Тому в даному випадку бажання поблукати на самоті по глушині, може бути не найкращою ідеєю, особливо, якщо ви жінка з рюкзаком. Дотримуючись зареєстрованих кемпінгів, ви зможете повідомити людям про щось підозріле, що зустрілося вам на шляху, або отримати допомогу, якщо ви самі опинилися в біді. Крім того, зупинятися в офіційних платних кемпінгах набагато безпечніше. Там ви зможете познайомитися з іншими мандрівниками, дізнатися про найближчі цікаві тури і заходи, а також скористатися стаціонарним телефоном.

2. З обережністю ставтеся до пропозицій про роботу

Під час подорожі по Австралії багатьох туристів часто долає спокуса підробити. Австралійські фермерські господарства, що знаходяться у віддалених районах, дійсно надають роботу мандрівникам, котрі потребують грошей, особливо під час збору врожаю. Проте, вам потрібно з обережністю ставитися до будь-яких пропозицій про роботу. Переконайтеся, що місце, де вам пропонують заробити, має гарну репутацію, а обіцянки роботодавця реальні, і не є обманом.

3. Повідомляйте про своє місцезнаходження

Подорож по безкрайніх австралійських просторах – це той ідеальний відпочинок, під час якого забуваєш про всі проблеми реального життя. Проте, не дивлячись на нові враження та масу позитивних емоцій, ви повинні бути впевнені, що люди знають про ваше місцезнаходження, на випадок, якщо щось піде не так. Якщо ви подорожуєте на великі відстані між віддаленими населеними пунктами, потрібно повідомити відповідальним особам, коли і де ви збираєтеся почати свій шлях, дату прибуття в пункт призначення або наступну контрольну точку, звідки можна вийти на зв’язок. Якщо люди не зможуть зв’язатися з вами в домовлений час, вони попередять місцеву владу і вас почнуть шукати.

австралійський ландшафт

4. Плануйте наперед

Те, що Австралія величезна, ми вже згадували не раз. Але навіть знаючи це, багато мандрівників, потрапивши сюди, сподіваються оглянути визначні пам’ятки Мельбурна, Сіднея і Брісбена за одні вихідні. Це просто неможливо. Плануйте свій маршрут заздалегідь, маючи чітке уявлення про те, як далеко один від одного знаходяться ваші точки, і яким чином до них добиратися. Так у вас складеться реалістичне очікування того, скільки часу знадобиться на здійснення всіх планів.

5. Будьте готові до будь-яких несподіванок

Якщо ви збираєтеся об’їхати всю країну, потрібно ретельно підготуватися до такої подорожі. Тому перш ніж вирушити в дорогу, зробіть наступне:

  • Перевірте працездатність свого мобільного телефону і зарядного пристрою.
  • За допомогою місцевої автомобільної асоціації або центрів інформації з’ясуйте поточний стан доріг в австралійській глибинці.
  • Візьміть з собою 2 запасних шини, додаткову каністру мастила і води.
  • Перевірте аптечку. У ній повинно бути все необхідне.
  • Дізнайтеся, де у віддалених районах знаходяться аварійні служби.
  • Будьте в курсі місцевих погодних умов, і візьміть до уваги, що спека чи дощ можуть зробити вашу поїздку дуже екстремальною.

Запам’ятайте головне, при підготовці до подорожі по Австралії безпека повинна бути пунктом номер один у вашому списку, оскільки без розуміння місцевих умов і особливостей ви можете опинитися в досить скрутній ситуації, вибратися з якої буде не просто.

До речі, ось одна з наших минулих публікацій https://shanovna.com.ua/yak-zaplanuvaty-morsku-podorozh-z-sim-ieiu, де ми розповідали, як запланувати морську подорож з сім’єю. Можливо, ця інформація теж стане вам у нагоді.

Оцініть статтю