Як тлумачити деякі чоловічі вчинки та подарунки?

Як тлумачити деякі чоловічі вчинки та подарунки? Психологія та відносини

Погодьтеся, чоловіки – це дивні істоти. Тому іноді їх вчинки досить складно зрозуміти. Щоб наступного разу у вас не виникало проблем з розшифровуванням чоловічої поведінки, ми підготували невелике керівництво, яке допоможе дізнатися, як правильно тлумачити деякі чоловічі вчинки та подарунки.

Отже, що означає, коли чоловік…

… Надсилає або дарує квіти

Все залежить від того, коли і як він це робить. Але в більшості випадків, це дійсно відкритий старомодний романтичний жест людини, яка по-справжньому закохана. Крім того, треба відзначити, що хлопець добре вихований.

… Дарує прикраси

Цей чоловік теж трохи старомодний. Йому подобається купувати своїй жінці гарні подарунки та бачити її радість. У нього спрацьовує чоловіча психологія дарувальника. Такому хлопцю здається, що прикраси роблять дівчину щасливою.

… Шле вранці смс

У вас є залицяльник, який шле смски з самого ранку? Вітаємо, ви підкорили романтика! Такий чоловічий вчинок означає, що він прокидається з думками про вас і своїми текстовими повідомленнями каже вам про це. І неважливо, що він пише, це просто його спосіб повідомити: «Гей, я прокинувся і відразу подумав про тебе».

А як зрозуміти чоловіка, який розсилає грайливі повідомлення в 2 або 3 години ночі (назвемо це рано вранці)? Не лестить собі, ви для нього просто сексуальна іграшка і все. Ні краплі поваги.

… Замикається в собі

Не хвилюйтеся. Дозвольте чоловіку побути наодинці з самим собою. Своїм занепокоєнням або ниттям ви тільки погіршите ситуацію. Дайте йому день або два, і якщо він як і раніше буде занадто мовчазним, поцікавтесь, що відбувається і чи можете ви якось йому допомогти.

… Робить ретвіти ваших висловлювань в соц. мережах

Він закоханий. Жоден чоловік не буде цього робити, якщо не кохає. Цей чоловічий вчинок свідчить про те, що хлопець володіє найпривабливішою рисою – умінням слухати. Йому подобається все, що ви кажете та робите, і він хоче всім показати ваше блискуче почуття гумору і дотепність.

… Приносить жінці їжу або готує для неї

Ще один романтичний вчинок, за допомогою якого чоловік вказує на те, що йому подобається про вас піклуватися, і він збирається це робити й надалі.

… Просить з ним поговорити

Взагалі задушевні бесіди дуже важко даються чоловікам. Дайте йому виговоритися. Якщо він прохає вас сісти та поговорити, обов’язково приділіть йому час. Таке прохання свідчить про те, що ви найближча людина, з якою можна поділитися непростими чоловічими думками.

Оцініть статтю