Як створити ілюзію просторої кухні?

Як створити ілюзію просторої кухні? Корисні поради

Якщо у вас маленька кухня, і немає ніякої можливості її розширити, можна збільшити простір візуально за допомогою кольору і текстури, які створять ілюзію більш просторої кімнати. Ось низка практичних порад, які допоможуть вам це зробити.

Колір

Щоб візуально збільшити кухонний простір, використовуйте неконтрастні кольори. Пофарбуйте стіни в світлий тон і підберіть кухонний гарнітур відповідно до цього відтінку. Віддавайте перевагу напівглянсовій фарбі, яка має хороші світловідбиваючі властивості. Вона допоможе зробити кімнату яскравішою і більшою. Якщо ви збираєтеся придбати кухонні меблі з натурального дерева, вибирайте світлі породи без вираженої текстури, такі як клен або береза.

Освітлення

Максимальна кількість природного освітлення також створює ілюзію більш просторої кімнати. Тому, щоб візуально збільшити кухню, потрібно відмовитися від щільних штор, замінивши їх декоративними ролетами з прозорої тканини або світлими жалюзі. Додати більше природного світла можна також за допомогою скляних або дзеркальних елементів і вставок.

Текстура

При плануванні дизайну кухонного інтер’єру намагайтеся згладити всі рельєфні поверхні. Наприклад, в якості фартуха покладіть порцелянову або скляну плитку або дзеркальні скіналі для кухні, які забезпечать добрий світловідбиваючий ефект і створять ілюзію простору. Крім того, вибирайте поліровані стільниці і вбудовану техніку з поверхнею з нержавіючої сталі.

Підлога

Підлогове покриття грає важливу роль у візуальному збільшенні простору. Кладіть на підлогу тільки велику плитку, щоб було менше швів. Що стосується ламінату, він повинен бути світлого кольору без яскраво вираженої текстури, як і дерев’яні меблі, про яки ми згадували вище. Уникайте лінолеуму або ковроліну з дрібним малюнком, який тільки зменшить вашу кухню.

Чистота і порядок

Захаращення і безлад на маленькій кухні – це крах всіх ваших попередніх старань по її збільшенню. Тому максимально розчистіть весь робочий простір і підтримуйте його в ідеальній чистоті. Сховайте в шафки кавоварку і тостер, приберіть з поля зору всі декоративні предмети. Створіть спартанську чистоту, яка допоможе кухні виглядати просторішою.

Оцініть статтю