Як стати особливою в очах чоловіків?

Як стати особливою в очах чоловіків? Психологія та відносини

Казки, як і бойовики, навіюють жінкам, що вони повинні бути врятовані позитивним героєм, який після цього стане їх вірним супутником життя. І хоча чоловіки в своїй більшості хочуть стати лицарями в сяючих обладунках, багато хто з них просто губиться при виборі своєї принцеси. Допоможіть їм обрати саме вас!

Не бійтеся бути несхожою на інших

Не знаєте, як стати особливою в очах потенційних шанувальників? Ось 4 риси характеру, демонстрація яких допоможе вам випромінювати сексуальність і завжди виділятися зі строкатого натовпу суперниць.

Рішучість

Давайте подивимося правді в очі, багато жінок або не хочуть приймати відповідальні рішення, або просто не вміють цього робити. Так, це приємно, коли вас вибирають, причому саме ті, хто вам подобається. Але ви повинні розуміти, що далеко не всі чоловіки розуміють прихований жіночий флірт і загравання, тому вам навряд чи вдасться «підстрелити очима» найбільш симпатичного хлопця. Іноді, щоб стати особливою і привернути увагу хлопця, потрібно показати свою рішучість, самій познайомитися з вподобаним чоловіком і навіть запросити його на побачення.

Незалежність

Ті дівчата, які вважають, що хлопці повинні виконувати всього три функції (забезпечувати, розважати і охороняти), часто після коротких романів залишаються на самоті. Тому, щоб стати особливою в очах чоловіка і при цьому розраховувати на довгострокову перспективу стосунків, вам слід показувати свою абсолютну незалежність. Запам’ятайте, тільки слабким чоловікам подобаються боязкі і беззахисні жінки, сильні ж воліють незалежних і впевнених у собі леді. Тільки майте на увазі, ваша поведінка не має бути зневажливою.

Впевненість

Як не дивно, але жінки-недоторки часто обділені чоловічою увагою. Звичайно, ваша сором’язливість може залучити деяких хлопців, але якщо ви хочете всезагального чоловічого обожнювання, не соромтеся бути на перших ролях в будь-якій компанії. Посміхайтеся, розповідайте, жартуйте, танцюйте, фліртуйте. Ваша позитивна енергетика – це і є та сексуальність, яка робить вас особливою в чоловічих очах.

Почуття гумору

Не будьте занадто серйозною особою. Легкість в спілкуванні і вміння пожартувати над собою завжди зможуть виділити вас з будь-якого, навіть самого строкатого жіночого натовпу. Хлопці люблять посміятися, і якщо вам вдасться розсмішити їх від душі, ви дійсно станете яскравою зіркою чоловічого співтовариства. У це важко повірити, але саме за допомогою почуття гумору можна зловити «велику рибу».

Почуття гумору

Чого насправді хочуть чоловіки?

Все перераховане вище – це думка авторитетних західних сімейних психологів, в чиєму професіоналізмі ми ні крапельки не сумніваємося. Проте, провівши неофіційне опитування серед колег і приятелів, ми дізналися, які якості саме українські хлопці хотіли б бачити у своїх майбутніх дружин. Отже, ось 3 риси характеру, які вони цінують в нас найбільше:

  1. Спокій. Виявляється, чоловіки найбільше цінують врівноважених дівчат без всіляких викрутасів і істерик.
  2. Почуття гумору. Так, наші хлопці теж люблять посміятися.
  3. Життєрадісність. Ніхто не любить зануд, які постійно на щось скаржаться і не можуть просто розслабитися і добре провести час.
Оцініть статтю