Як стати красивою зранку за 15 хвилин?

Як стати красивою зранку за 15 хвилин? Краса

Коли на ранкові збори зовсім немає часу, доводиться жертвувати своєю красою і виходити з дому, маючи не надто досконалий вигляд. Якщо, незважаючи на ранковий поспіх, ви хочете виглядати бездоганно, пропонуємо дізнатися 7 простих способів, як стати красивою зранку за 15 хвилин.

7 кроків до ранкової досконалості

1. Прийміть душ перед сном (0 хвилин)

Для того щоб швидко стати красивою зранку, потрібно дещо зробити напередодні ввечері. Не витрачайте даремно ті пару годин перед сном, коли діти вже солодко сплять у своїх ліжках, а будинок наповнюється довгоочікуваною тишею. Саме зараз у вас з’являється чудова можливість побалувати себе і розслабитися в теплій ванні або під душем. Поголіть ноги, помийте голову, якщо це необхідно. І вранці вам не доведеться турбуватися про ці дрібниці, що заощадить масу корисного часу.

2. Почистіть зуби (3 хвилини)

Намагайтеся чистити зуби відбілюючою зубною пастою, і ні в якому разі не забувайте користуватися зубною ниткою, навіть якщо дуже поспішаєте.

Читайте також: 7 непотрібних косметичних засобів

3. Вмийтеся (30 секунд)

Незалежно від того, наскільки ретельно ви очищаєте від косметики обличчя вечорами, ранкове умивання теплою водою повинно перетворитися на обов’язковий щоденний ритуал. Приблизно через 30 секунд після початку вмивання ви позбавитися сонливості, відмерлих клітин шкіри і засохлої слини, що залишилася на обличчі після сну. Хочете ще більше підбадьоритися? Тоді завершіть вмивання холодною водою.

4. Нанесіть зволожуючий крем (30 секунд)

Після вмивання нанесіть на обличчя тональний зволожуючий крем з SPF. Ця процедура займе менше хвилини, зате на весь день захистить вас від впливу шкідливих сонячних променів, вирівняє колір шкіри і дозволить не витрачати додатковий час на нанесення бази.

5. Одягніться (4 хвилини)

Підготувавши свій наряд з вечора, вранці ви не будете витрачати дорогоцінний час на прасування, підбір ансамблю або пошуки необхідного взуття. Поки ви будете одягатися, зволожуючий крем встигне вбратися в шкіру, тому вже одягнена ви відразу можете переходити до макіяжу.

6. Зробіть макіяж (3 хвилини)

  • Обличчя. Нанесіть трохи рум’ян і злегка припудріть обличчя і повіки.
  • Очі. Підведіть очі коричневим або чорним олівцем і нанесіть туш для вій.
  • Губи. Виберіть той відтінок помади, який протягом дня буде гармоніювати з вашим нарядом або настроєм.

7. Приведіть у порядок волосся (4 хвилини)

Оскільки ви вимили голову напередодні ввечері, ранкова робота з волоссям значно спрощується. Якщо ваше волосся за ніч злегка зам’ялося, спробуйте розпушити його пальцями. Правда для більш акуратного вигляду вам знадобиться випрямляч, але сучасні випрямлячі нагріваються за секунди, тому вам не складе ніяких труднощів швидко привести свої пасма в порядок.

Оцініть статтю