Як спокусити чоловіка без дотиків?

як спокусити чоловіка Психологія та відносини

Найцікавіше в сексуальному потязі те, що він більше пов’язаний з нашим мозком, аніж з тілом. А це означає, що починати спокушати чоловіка можна на відстані, задовго до того, як він залишиться без одягу.

5 секретів зваблювання

Хочете витрачати менше часу на розігрів під час довгоочікуваної інтимної зустрічі? Ось кілька секретів зваблювання, які підкажуть, як спокусити чоловіка без дотиків, а іноді навіть без особистої присутності.

Скажіть про свої бажання пошепки

Де б ви обидва не знаходилися, на шикарній коктейльній вечірці, в компанії друзів, на пікніку, на робочій нараді або вдома – повільно нахиліться до свого чоловіка, щоб ваші губи були всього в парі сантиметрів від його вуха, і солодко-розв’язно прошепотіть щось на кшталт: «Я всю ніч мріяла про тебе!» або «Коли повернемося додому, я серйозно тобою займуся…». Повірте, така таємничість і відвертість є одним з кращих способів спокусити хлопця і змусити його думати тільки про інтимну близькість з вами.

Надішліть гаряче повідомлення

Розпаліть його як слід! Нехай вас не зупиняє той факт, що ваш коханий давно вже вийшов з підліткового віку. Всім чоловікам від 18 до 88 подобається маленький текстовий флірт. Нічого не приходить в голову? Тоді спробуйте надіслати йому одну з цих фраз: «Б’ємося об заклад, сьогодні тобі без проблем вдасться затягти мене в ліжко?» або «У мене весь день з голови не виходять брудні думки, скоріше б ти вже приїхав…». Проявіть творчий підхід, адже тільки ви знаєте, які слова подіють на вашого хлопця найкраще.

Вистріліть сексуальної фотографією

Навіть якщо голі фото не ваш коник, ви все одно можете відправити чоловікові кілька знімків, які підігріють його апетит. Сором’язливі дівчата можуть сфотографувати свої губки трубочкою або вигнуту спину у вузькій сукні і послати коханому такий сексуальний привіт. Щоб спокусити чоловіка не потрібно слів. Побачивши такі фотографії, він так накрутить себе, що буде готовий вас зґвалтувати, як тільки увійде в квартиру.

звабниця

Подивіться разом тематичний фільм

Згадайте свої улюблені еротичні сцени в кіно. Хто вам більше подобається Кім Бесінгер і Міккі Рурк у «9 і ½ тижнів» або Сієна Міллер і Деніел Крейг у фільмі «Листковий пиріг»? Як тільки ви виявите свого хлопця нудьгуючим на дивані, вмикайте тематичний фільм і засікайте час. Ваш донжуан накинеться на вас менш ніж через п’ять хвилин.

Купіть в магазині щось непристойне

Хочете здивувати партнера чимось абсолютно новим, наприклад, зав’язаними очима, мереживними трусиками, наручниками або дорослою іграшкою, про яку ви чули і вже давно хотіли випробувати на собі? Коли наступного разу будете проходити повз секс-шопа, не забудьте зайти всередину і насолодитися вибором спокусливої покупки. Як тільки об’єкт вашого бажання зайде в спальню, покажіть йому свої надбання в красивій подарунковій упаковці. Навіть не сумнівайтеся, він одразу ж захоче випробувати їх разом з вами.

Оцініть статтю