Як сподобатися хлопцю за допомогою інтелекту?

Як сподобатися хлопцю за допомогою інтелекту? Психологія та відносини

Ні для кого не секрет, що чоловіки люблять очима. Однак навряд чи хтось із них мріє про серйозні стосунки з симпатичною дурненькою. Якщо хочете дати йому зрозуміти, що у вас є щось більше, ніж гарне личко і точена фігура, дотримуйтеся цих порад. Ось, як сподобатися хлопцю за допомогою ерудиції та інтелекту.

Як інтелектуальній дівчині сподобатися хлопцю?

На жаль, в сучасному суспільстві, щоб дійсно сподобатися хлопцю і розраховувати на щось серйозне, недостатньо бути просто милою. Прислів’я «зустрічають по одягу, а проводжають по розуму» особливо актуальне на перших побаченнях, коли чоловік тільки починає до вас придивлятися. Хочете справити гарне враження на свого потенційного нареченого? Ми вам допоможемо!

Будьте в курсі поточних подій

Щоб здаватися інтелектуальною та ерудованою особистістю вам потрібно бути в курсі основних світових подій. Ви не зможете сподобатися хлопцю, якщо станете незграбно вести світську бесіду тільки тому, що не маєте жодного уявлення про те, що відбувається навколо. До того ж сьогодні, за допомогою соціальних медіа, можна легко дізнаватися всі новини і мати досить широкий кругозір.

Якщо в процесі спілкування раптом з’ясується, що ви чогось не знаєте – не лукавте. Будьте чесні та проявіть справжній інтерес до предмета розмови. Це набагато краще, ніж бездумно піддакувати або постійно міняти тему, яка вам не підходить для обговорення.

Знайдіть гарний сайт новин із збалансованою інформацією і переглядайте його кожного дня. Маючи уявлення про те, що відбувається у світі, ви завжди зможете підтримати будь-яку розмову, а не просто сидіти, кивати головою і зніяковіло посміхатися.

Задавайте розумні питання

Самий вірний спосіб сподобатися хлопцю і переконати його в тому, що ваш інтелект набагато вище середнього, це задавати розумні питання, на які він зможе відповісти. Наприклад, якщо чоловік є представником якоїсь унікальної професії, задавайте питання про його роботу. Крім того, будьте гарною слухачкою і не забувайте брати активну участь в обговоренні. Кілька дотепних коментарів у тему принесуть вам додаткові бали.

Більше слухайте, менше говоріть. Якщо в його розповіді щось збиває вас з пантелику, не соромтеся задавати додаткові питання. Жінки, що проявляють непідробний інтерес до чоловічих занять, є найбажанішими співрозмовниками для сильної статі. Майте це на увазі!

Обговорюйте спортивні події

Чи є ви спортивною вболівальницею? Якщо так, вам дуже пощастило! Один з найкращих способів сподобатися хлопцю – це поговорити з ним про спорт. Почніть невимушену розмову про майбутній футбольний матч, і не бійтеся висловлювати свої власні думки щодо гри та результату. Але якщо спорт вам не близький, не варто затівати таку бесіду, інакше ви будете виглядати безглуздо. Запам’ятайте одне, трохи спортивної інформації в жіночій голові ніколи не завадить!

Залишайтеся собою

Можливо, ця порада мала бути на самому початку, але ми спеціально залишили її наостанок. Не варто розглядати перші побачення в якості IQ тесту, залишайтеся собою. При всьому бажанні ви не зможете за кілька днів переварити масу інформації, якою не цікавилися раніше. А якщо і спробуєте, то ваші репліки без практики все одно будуть звучати неприродно. Крім того, навіть будучи інтелектуально підкованою дівчиною, у вас є шанс познайомитися із занадто розумним чоловіком, який, незважаючи на всі ваші старання, стане вважати вас недостатньо ерудованою. І чорт з ним! У будь-якому випадку ви зустрінете того, хто буде вас любити, поважати та цінити за те, яка ви є.

Оцініть статтю