Як сподобатися хлопцю, у якого є дівчина

Як сподобатися хлопцю, у якого є дівчина Психологія та відносини

Любов не тільки зла, глуха, сліпа… Є в такого високого почуття й інші недоліки. Наприклад, не помічати перешкод, через що на тлінному тілі з’являється чимало забоїв. Тому розгляньмо варіанти, як сподобатися хлопцеві, у якого є дівчина, і зберегти почуття власної гідності.

Найкращий друг

Усі ми дорослі люди й знаємо, що дружби між чоловіком і жінкою бути не може, бо просто не може бути. Завжди присутній якийсь сексуальний підтекст. Принаймні з одного боку. Але ми постійно робимо цю помилку, зближуючись із людиною, з якою, як нам здається, у нас багато спільного. То чому б цим не скористатися?

Роль “жилетки” не найприємніша, але приносить чудові “касові збори” і, можливо, навіть статуетку кіноакадемії… У тому сенсі, що ставши довіреною особою хлопця, ви отримуєте доступ до його найпотаємніших думок та зможете маніпулювати його стосунками з чинною дівчиною у своїх інтересах. Звучить трохи підленько, але в коханні, як відомо, пацифістам не місце. Тому заради головного призу, яким є об’єкт ваших бажань – доведеться трохи забруднитися.

Він скаржиться, що його пасія приділяє йому занадто мало уваги? Оточіть його турботою, робіть компліменти з приводу і без. Адже насправді чоловіки значно більше за нас потребують доброго слова. Йому набридло вегетаріанське меню, яке панує в домі його нинішньої? Приготуйте йому нормальний стейк і нагодуйте домашнім борщем.

Усі недоліки його подружки перетворюйте на свої переваги. Тоді на вашому тлі суперниця почне втрачати свій статус. Чоловіки люблять комфорт, але їм також потрібні й струси. Тому, щоб не залишитися “надійним плечем” на все життя, знайдіть слушний момент, щоб відкрити свою жіночу сутність. Продемонструйте йому свого нового бойфренда. Тоді він може злякатися вас втратити й почне діяти.

Дзеркальна копія

Якщо хлопцеві сподобалася дівчина – це ще не означає, що він захоче з нею стосунків. У кожному окремому випадку в людині має щось зачепити. Але, як відомо, якщо щодня вживати одну й ту саму страву, навіть улюблену, то з часом захочеться чогось протилежного. На цьому й зіграємо. Хлопець зустрічається з жорсткою впевненою в собі панянкою? Отже, можна виграти на контрасті, поставши перед ним у ніжному образі Лоліти, такої милої дівчинки, якій потрібен покровитель. Або ж навпаки.

Чоловіки загадкові істоти – єдиний образ, який вони підсвідомо вважають ідеальним – портрет матері. Тому якщо ви знаєте, який вигляд має його матінка, то можна перейняти ключові моменти її іміджу та характеру. Напевно так ви зможете привернути його увагу.
Але знову ж таки, не забувайте вихваляти його мужність, захоплюватися його досягненнями й розчулюватися його жартам. А якщо він хлюпик, який нічого не домігся і тупо жартує, тоді, може, краще дати спокій з тією, хто вже змирився з цим.

Оцініть статтю