Як швидко прибрати квартиру натуральними чистячими засобами?

Як швидко прибрати квартиру Корисні поради

Чистка килимів, відтирання липкої підлоги, мийка посуду і багато іншої хатньої роботи не може обійтися без застосування хімічних чистячих і миючих засобів. Але якщо ви не хочете використовувати хімію і після цього півдня провітрювати приміщення, дізнайтеся, як швидко прибрати квартиру за допомогою натуральних інгредієнтів.

Ефективні компоненти для прибирання, які завжди під рукою

Сода

За допомогою соди дуже зручно чистити ванну і туалет. Змішайте соду з невеликою кількістю води до консистенції пасти, а потім за допомогою жорсткої щітки і цієї суміші відітріть всі плями і бруд на кахлі, ванні, душовій кабіні, раковині та унітазі. До речі, сода допомагає позбутися неприємного запаху в туалеті.

Столовий оцет

Звичайний столовий оцет – це незамінний продукт для прибирання. Його можна використовувати майже всюди.

  1. Для миття підлог приготуйте такий розчин: півсклянки оцту на відро води і трохи лимонного соку, щоб перебити оцтовий запах.
  2. Щоб зробити універсальний натуральний засіб для чищення, змішайте три частини води з однією частиною оцту і залийте в ємність з розпилювачем.
  3. Для видалення плям з килима, рясно змочіть забруднені місця оцтом, а потім промокніть паперовим рушником або серветкою, але, ні в якому разі не тріть.

Мийка склянних поверхонь

Засіб для миття посуду

На жаль, більшість рідин для миття посуду все-таки містять хімію, але там немає таких агресивних сполук, як в більшості побутових миючих засобів, крім того, їх можна використовувати для різних цілей.

  1. Щоб видалити плями з одягу, нанесіть на них рідину для миття посуду і замочіть в холодній воді.
  2. Можна швидко вимити дзеркала, додавши в розпилювач 3 частини води, одну частину оцту і одну столову ложку засоба для миття посуду.
  3. Розмішавши півсклянки рідини для миття посуду з відром гарячої води, можна легко впоратися з брудною дерев’яною або кахельною підлогою.

Оливкова олія

Оливкова олія є одним з кращих натуральних засобів, який можна використовувати для поліровки дерев’яних меблів. Якщо для збирання пилу ви використовуєте розпилювач, залийте в нього теплу воду, додайте чайну ложку оливкової олії і столову ложку оцту. Для полірування змішайте рівні частини олії і гарячої води і поліруйте меблі м’якою тканиною.

Оцініть статтю