Як самостійно наростити вії на кілька днів у домашніх умовах?

Як самостійно наростити вії Краса

Відомо, що довгі й густі вії роблять погляд красивим і проникливим, очі виразними. Але, на жаль, такими віями сьогодні можуть похвалитися не всі представниці прекрасної статі. Вії у дітей справді густі, довгі, наче намальовані, проте, з віком вії випадають і стають тонкими, втрачається колір. Для денного макіяжу, звісно, можна використовувати туш для вій, контури очей підводити чорними стрілками, але, якщо потрібно йти на вечірку, то хочеться, щоб погляд був зачаровуючим.

Дехто нарощує вії, щоб їх не приходилось кожного разу підфарбовувати, дехто періодично проводить ламінування вій, проте, обидва варіанти потребують періодично корекції, і скажемо так, не зовсім дешеві такі процедури, а в декого викликають навіть алергічні реакції.

На допомогу може прийти штучний матеріал – вії, які можна легко наростити в домашніх умовах на день-два. Як правильно це зробити, спробуємо розібратися.

Інструкція з нарощення вій вдома

  1. Вибрати тип вій, їх довжину, густину, якість. Не рекомендується купувати недорогі накладні вироби, що продаються в кіосках. Якість їх буде на низькому рівні. Також в них можуть міститися речовини, які часто викликають алергію. Накладні вії слід купувати в спеціалізованих точках продажу, як правило, вони виготовлені з силіконового волокна, дуже схожі до природних.
  2. Також і до вибору клею слід уважно поставитися. Іноді його можна придбати в комплекті з самими накладними віями, але іноді доводиться купувати окремо. Перед здійсненням покупки рекомендується ознайомитися зі складом, переконатися в тому, що засіб не містить шкідливих для здоров’я інгредієнтів. На упаковці також слід знайти напис «Гіпоалергенний». Це буде говорити про те, що клей не викличе негативної реакції організму, проте на всякий випадок, потрібно попередньо нанести на зап’ястя трохи клею і подивитись, чи виникло почервоніння. Також потрібно прочитати інструкцію з використання. Слід пам’ятати, що ця технологія приклеювання вій відрізняється від тієї, яку практикують в салонах краси. Тому інструкції виробника потрібно чітко дотримуватися.
  3. Перед приклеюванням вій потрібно очистити очі від косметики, а також жирові виділення – вони не дадуть віям міцно приклеїтися.
  4. Також треба самостійно підібрати оптимальну довжину вій. Робити це потрібно біля дзеркала, щоб не було такого, що одна вія довша, інша після неї – коротша.

Звісно, легше попросити ще когось допомогти приклеювати вії, оскільки самій собі трохи важко буде приклеювати.

Від нарощування вій треба відмовитися, якщо вони власні вії дуже тонкі й випадають. У такому випадку і штучний матеріал протримається недовго. Також до даної процедури не слід вдаватися, коли присутні захворювання шкіри повік та очей.

  • Приклеювати можна вії пучками, або окрему кожну волосинку за допомогою пінцету.Звісно, що швидше і зручніше самому приклеювати пучками вії, але слід зазначити, що такі вії будуть виглядати неприродно, а також протримаються приклеєними недовго.
  • Потрібно взяти окрему вію, вмочити їх у клейову суміш і приклеїти до вії. Робити це потрібно акуратно й уважно, просуваючись від зовнішньої частини повіки до внутрішньої, рівномірно приклеюючи вії так, щоб не було між ними проміжків, а також, щоб вони не скупчувалися в одному місці. Клеїти вії потрібно не до самої повіки, а відступивши 1-2 мм.
  • Якщо нарощувати вії за японською технологією, то тут доведеться клеїти їх поштучно. Цей вид нарощування найпоширеніший на сьогодні.
  • Для втілення способу 3D-нарощування будуть потрібні спеціальні вії, у яких розгалужені кінці. Технологія приклеювання схожа з попередньою – на кожну вію клеїться одна штучна. Цей спосіб допоможе зробити вії привабливими й виразними.

Якщо буде необхідно, то можна самій наростити вії з лисячим ефектом, маючи у своєму розпорядженні короткі ворсинки з внутрішньої сторони повіки, а довгі – з зовнішньої. Також можна створити ляльковий ефект, приклеївши вії однієї довжини на верхню повіку.

Оцініть статтю