Як розкріпачитися в ліжку?

Як розкріпачитися в ліжку? Психологія та відносини

Вченими вже давно доведено, що заняття любов’ю дуже корисне для жіночого здоров’я, але часто дівчата через свою невпевненість не знають з чого почати, щоб порадувати себе і свого чоловіка в ліжку. Ось кілька порад, які підкажуть, як позбутися комплексів і розкріпачитися з коханою людиною.

Будьте сміливішою!

Подружіться зі своїм тілом

Жінки занадто строго оцінюють своє тіло, і це є однією з головних причин їх сексуальних проблем. Звідки може взятися сексуальний настрій, якщо ви не можете підняти самооцінку, і весь час думаєте про те, що у вас занадто товсті стегна або маленькі груди, та переживаєте, як чоловік поставиться до зайвого жирку на боках? Для жінок настільки важлива досконалість їхніх тіл, що через це їм дуже складно розкріпачитися в ліжку. Якщо ви хочете почати насолоджуватися своїм сексуальним життям, припиніть так критично себе оцінювати. Не доводьте свої комплекси до абсурду. Запам’ятайте, якщо чоловік з вами, значить він вважає вас привабливою. Але якщо думки про зайві кілограми все ж не дають вам спокою, дізнайтеся, як швидко схуднути в домашніх умовах.

Дізнавайтеся, вивчайте, досліджуйте

Сексопатологи усього світу з подивом відзначають, що багато жінок не знають, як у них «там» все розташовано і влаштовано. Деякі дівчата просто соромляться це з’ясовувати і вважають, що ця область їхнього тіла є закритим і забороненим місцем. Іноді, щоб розкріпачитися в сексі, потрібно зрозуміти, як виглядає і працює ваше власне тіло. Знайдіть затишне місце, візьміть дзеркало і почніть вивчення.

Поговоріть зі своїм чоловіком

Вам не потрібно казати якісь брудні і вульгарні слівця, щоб отримати бажане в сексі. Але, якщо ви не будете чесною зі своїм чоловіком, і не розповісте, що вам подобається, він ніколи не дізнається, як доставити вам задоволення. Якщо вам складно відразу завести потрібну розмову, почніть з розслабляючого масажу. Ваш партнер прониклива людина? Тоді під час ласк він зрозуміє, що саме вам подобається найбільше. Масаж – це дуже добрий початок для сексуального розкріпачення, оскільки обмін інтимними дотиками допомагає з’явитися потрібному настрою для занять любов’ю.

Поговоріть зі своїм чоловіком

Не рівняйтесь ні на кого

Гарний секс часто спотворюється в ЗМІ. Намагайтесь не порівнювати себе з тим, що ви бачите в кіно, інтернеті або читаєте в журналах. Пам’ятайте, кіношні сексуальні сцени – це просто постановка, в якій задіяна велика кількість людей і камер. Величезний штат фахівців, від гримерів до освітлювачів, роблять все, щоб кожен поцілунок на екрані був чудовим! Насправді, заняття любов’ю не бувають досконалі. Секс може бути брудним, гучним і навіть смішним.

Якщо незважаючи на всі поради ви, як і раніше, не можете розслабитися в ліжку, спробуйте звернутися до кваліфікованого сексопатолога або поговоріть з будь-яким професіоналом в області охорони здоров’я, якому можете довіритися. Повірте, ви не перша і не остання, хто стикається з подібною проблемою, вас вислухають і обов’язково підкажуть, що робити.

Оцініть статтю