Як прискорити ріст волосся за допомогою лазні або сауни?

Як прискорити ріст волосся за допомогою лазні або сауни? Краса

Сауна, як і баня, дозволяє гарненько розслабитися після трудового дня або просто чудово попаритися в терапевтичних цілях. Парна дає можливість розкритися порам, пропотіти і вивести з організму токсини. Але це далеко не всі переваги банної індустрії.

Зараз ми розповімо, як прискорити ріст волосся, перебуваючи в лазні чи сауні. Чому саме там? Тому що, по-перше, для процедури нам буде потрібна висока температура навколишнього середовища, а по-друге, для оздоровлення шевелюри і волосяних фолікул в шкіру голови доведеться втирати корисну олію, працювати з якою вдома дуже незручно.

Як зробити і використовувати засіб для росту і зміцнення волосся?

Для процедури прискорення росту волосся вам знадобляться:

  • рушник;
  • мікрохвильова піч;
  • 60 мл олії пальметто;
  • 60 мл ромашкової олії;
  • 60 мл олії лаванди;
  • 60 мл олії шипшини;
  • 30 мл полісорбату 20;
  • 1 столова ложка екстракту шовку;
  • 2 мультивітамінні капсули.

Отже, будучи всередині лазні або сауни, зробіть наступне …

Змішайте всі чотири олії в мисці або склянці, додайте туди ж полісорбат 20 (який є емульгатором) і екстракт шовку. Після чого поставте ємність з інгредієнтами в мікрохвильову піч, ввімкніть максимальний температурний режим і розігрівайте протягом двох хвилин. Тепер вийміть ємність з мікрохвильовки, додайте туди вміст полівітамінних капсул (без оболонки) і ретельно все перемішайте. Ймовірно, ви вже зрозуміли, що вам знадобиться лазня, де є мікрохвильова піч.

Переконайтеся, що суміш охолола до прийнятної температури і нанесіть її на волосся і шкіру голови. Щоб допомогти компонентам швидше проникнути в шкіру і почати свою корисну дію, коловими рухами помасажуйте скальп кінчиками пальців. Потім міцно оберніть голову рушником, зайдіть в парну і проведіть там 20-30 хвилин, якщо ви відвідуєте лазню регулярно і вже звикли до високих температур. Якщо ж ви паритеся не часто, досить буде провести в парній 15-20 хвилин. За цей час тіло повністю розслабиться, пропариться, пропотіє, а висока температура створить оптимальне середовище для проникнення оздоровчої олії в волосяні стрижні і шкіру голови. Повірте, якщо ви будете робити таку процедуру 2 рази на тиждень протягом місяця, швидкий ріст волосся не змусить на себе довго чекати.

Оцініть статтю