Як прибрати зморшки на переніссі

Як прибрати зморшки на переніссі Краса

Чим старшим стає організм, тим більше зморшок виникає на обличчі. Зморшки на переніссі відносяться до початкових сигналів, що з’являються на перших етапах старіння. Починайте ретельний догляд за собою, намагаючись не пропустити жодного моменту.

Зморшки не бувають в тому самому місці у кожної людини, цей процес суто індивідуальний. Все залежить від типу шкіри, повсякденного життя, гігієни обличчя. Обов’язково виявити причину появи на переніссі зморшок. Якщо судити характером, ці зморшки ставляться до мімічних, змінюються рухи м’язів обличчя. Сильно напружуючи брови, лоб та інші м’язи можна відразу помітити неприємні прояви.

Зморшки на переніссі – як з ними боротися

Боротися з появою зморшок можна різними способами, дешевими чи дорогими, тривалими за часом та короткими. Жирна шкіра здатна до більшої еластичності, тому страждає пізніше за інші типи шкіри. Втирайте масажними рухами на перенісся масло кунжуту. Олію варто потримати 15-20 хвилин, після чого протріть вологою серветкою. Чудовим домашнім засобом є майонез, найкраще нежирний, що наноситься перед сном. Майонез використовують і для профілактики проявів зморшок.

Над своїм обличчям частіше проводьте експерименти, особливо з натуральними продуктами та травами. Маска з такими інгредієнтами може бути живильною, згладжує зморшки і навіть зволожує. Крім всіх косметичних процедур, потрібні і гімнастичні вправи. Виконуйте лише пару трійку вправ, які легко приберуть зморшки між брів. Два вказівні пальці поставте на брови у перенісся і хмуртеся, викликаючи напругу м’язів.

Коли м’язи відчувають опір, вони стають пружними, що натягує шкіру, розгладжуючи зморшки. Регулярні вправи по 40-50 разів призведуть до довгої юності. Покладіть вказівні пальці на лоб і хмурте чоло, не намагайтеся сильно давити і повторюйте вправу 15-20 разів. Постійні вправи водночас допоможуть досягти бездоганної краси.

Жінки, які не можуть виділити для себе коханої ні хвилини, вдома можуть скористатися салонною процедурою – ін’єкція ботокс. Будучи білковим препаратом, він робить м’язи слабшими. До процедури слід підходить відповідально і за рекомендаціями та відгуками підбирайте салон, в якому хочете пройти. Ін’єкції вистачає від півроку до семи місяців, залежно від організму. Ботокс — безболісна процедура, її не варто боятися, головне, щоб клініка пройшла медичне ліцензування.

Оцініть статтю