Як правильно вибрати крем для обличчя?

Крем для обличчя Краса

Очищення, харчування та зволоження – це все шкіра обличчя повинна отримувати щодня і саме від цього залежить її стан. Який крем допоможе залишатися здоровою та красивою? У багатьох у косметичках лежить лише денний чи нічний крем. Але необхідно користуватися обома: виконуючи різні функції, вони доповнюють один одного і допомагають підтримувати молодість шкіри. Денний відбиває атаки бруду, який так і норовить заповнити наші пори. Нічний – стимулює обмінні процеси та живить шкіру.

Правила вибору денного та нічного крему

Тип шкіри

Крем повинен відповідати типу шкіри та віку. Якщо Ви сумніваєтеся в чомусь, краще перестрахуватися і проконсультуватися з дерматологом, або консультантом б’юті відділу.

Пробник

Як би не вихваляли крем Ваші знайомі, перед його покупкою попросіть і скористайтеся пробником. Вибір крему дуже індивідуальний. Поспостерігайте, як шкіра поводиться після нанесення крему протягом доби.

Алергія

Спочатку обов’язково перевіряйте крем на невеликій ділянці шкіри, наприклад, за вухом. Якщо шкіра почала свербіти, пекти або з’явилися червоні цятки – викресліть цей крем з потенційних засобів догляду і продовжуйте пошуки.

SPF-фільтри

Незалежно від того, наскільки яскраво світить сонце, воно повільно впливає на шкіру. Для кращого захисту вибирайте денний крем із SPF-фільтрами. Взимку потрібно вибирати живильні креми з 30 SPF. Однак якщо Ви їдете на лижний відпочинок, варто використовувати крем із вищим захистом. Влітку шукайте зволожувальний денний крем для обличчя із SPF = 35-40. Якщо Ви їдете відпочивати, на пачці має красуватися не менше 50 SPF.

Деякі сироватки також містять SPF. Якщо Ви користуєтеся і сироваткою, і денним кремом, підбирайте засоби так, щоб у сумі SPF дорівнював значенням, написаним вище.

Нічний крем, відповідно, не повинен містити SPF.

Як правильно користуватися кремом для обличчя?

Для запобігання запаленням підготуйте шкіру: спочатку ретельно очистіть її. Тобто навіть вранці перед нанесенням денного засобу необхідно видалити залишки нічного крему за допомогою тоніка. Дайте крему трохи часу – він повинен вбратися. Візьміть собі у звичку наносити денний крем за 20-25 хвилин до виходу. Якщо Ви поверх наносите макіяж, чекайте хвилин 15 для його повного вбирання.

Оцініть статтю