Як правильно прати зимову куртку?

Як правильно прати зимову куртку? Корисні поради

Неправильне прання зимової куртки може призвести не тільки до пошкодження тканини та утеплювача, але також залишити неприємний затхлий запах. Для прання зимової куртки потрібно більше часу, ніж для очищення речей без наповнювача, оскільки той потребує додаткового просочення водою та миючим засобом.

Як почистити зимову куртку?

Щоб привести зимову куртку у належний вигляд, вам знадобляться:

  • 1 чайна ложка безбарвної рідини для миття посуду;
  • пральна машина;
  • сушарка або мотузка для білизни.

Обробіть будь-які плями на куртці шляхом нанесення кількох крапель засобу для миття посуду та акуратного втирання його у забруднені ділянки.

Покладіть куртку в пральну машину, встановіть температурний режим прання відповідно до рекомендацій щодо догляду на етикетці та дайте їй наповнитися водою. Завжди звертайте увагу на етикетки, оскільки різні тканини потребують різної температури та методів очищення.

Додайте в машинку 1 чайну ложку безбарвної рідини для миття посуду і після декількох хвилин роботи вимкніть або поставте на паузу.

Дозвольте зимовій куртці вбирати вологу не менше години. Якщо тканина сильно забруднена, залиште її в мильній воді на всю ніч. Зранку увімкніть пральну машинку і дайте їй закінчити цикл прання та полоскання.

Після прання розвісьте куртку там, де повітря циркулює найкраще і залиште там до повного висихання. Можна також скористатися сушильною машиною, але вона має зробити щонайменше два цикли, причому тільки з холодним повітрям. Щоб не пошкодити тканину та наповнювач, уникайте нагрівання повітря в сушарці.

Оцініть статтю