Як позбутися целюліту за допомогою антицелюлітного обгортання?

Як позбутися целюліту за допомогою антицелюлітного обгортання? Краса

На сьогоднішній день антицелюлітне обгортання вважається одним з найбільш ефективних методів позбавлення від малоестетичної і такої ненависної усіма жінками «апельсинової кірки», яка часто покриває стегна, сідниці і живіт.

Але, незважаючи на це, багато жінок, які задаються питанням, як позбутися целюліту, до сих пір сумніваються в результативності антицелюлітного обгортання, вважаючи таку процедуру звичайним рекламним прийомом і одним із способів викачування грошей у довірливих громадянок.

Щоб розвіяти ваші сумніви, поспішаємо повідомити, що, по-перше, обгортання дійсно сприятливо впливають на шкіру, позбавляючи її від целюліту; а по-друге, такі антіццелюлітні маніпуляції можна спокійно виконувати в домашніх умовах. Тому, немає ніякої необхідності платити за сеанс обгортання в косметичному салоні.

Суть антицелюлітного обгортання полягає в певному впливі спеціальних сумішей на шкіру з одночасним підвищенням температури на певних проблемних ділянках тіла, в результаті чого частково розм’якшуються підшкірні жирові відкладення, а сама шкіра поступово відновлює свою еластичність і вирівнюється. Також завдяки антицелюлітним сеансам відбувається виведення токсинів з організму, і прискорюються всі обмінні процеси.

У це важко повірити, але всього після кількох повноцінних сеансів можна практично повністю позбутися від «апельсинової кірки» на тілі і більше не боятися з’явитися на пляжі у відкритому купальнику.

Правда існує ряд протипоказань, при яких процедура антицелюлітного обгортання категорично заборонена. Ось основні з них:

  • наявність на шкірі серйозних ушкоджень або незагоєних ран;
  • варикозне розширення вен;
  • захворювання серцево-судинної системи;
  • будь-який термін вагітності;
  • наявність хронічних гінекологічних захворювань.

Антицелюлітне обгортання в домашніх умовах

Якщо ви вирішили заощадити кошти і провести сеанс антицелюлітного обгортання вдома, запасіться всім необхідним заздалегідь. Ось що вам знадобиться:

  • відріз целофану, або харчової поліетиленової плівки;
  • махровий рушник або плед;
  • антицеллюлитна суміш, яку ви будете наносити на шкіру.

Перш ніж почати процедуру обгортання, скористайтеся скрабом для тіла, щоб позбавити шкіру відмерлих клітин. Після цього нанесіть на проблемні ділянки антицелюлітну суміш, оберніть їх поліетиленовою плівкою, закутайте зверху рушником або пледом і вирушайте дивитися свій улюблений серіал. Процедура обгортання повинна тривати не більше 25-30 хвилин.

Оцініть статтю