Як позбутися тарганів у квартирі?

Як позбутися тарганів у квартирі? Корисні поради

Як відомо, позбутися тарганів, які завелися в квартирі, не так просто. Звичайно, їхня поява багато в чому залежить від гігієни господарів. Але навіть в ідеально чистій, на перший погляд, квартирі, таргани завжди знайдуть чим поживитися і де облаштувати свої гнізда. Тому тема позбавлення від тарганів актуальна для багатьох.

Для знищення тарганів вам знадобиться:

  • Борна кислота;
  • лавровий лист;
  • цукрова пудра.

Чистота

Щоб запобігти розповсюдженню тарганів по квартирі, зберігайте всі продукти харчування в недоступних для комах місцях, і намагайтеся не їсти ніде, крім кухні. Майте на увазі, таргани досліджують ваше житло не з цікавості, а в пошуках їжі і води. Тому для початку добре приберіться, пропилососьте всі можливі крихти на підлозі та м’які меблі.

Придбайте кілька герметичних пластикових контейнерів (для зберігання хліба та іншої їжі, не призначеної для холодильника) та сміттєвий контейнер, кришка якого також герметично закриватиметься.

Крім того, якщо у вас є домашня тварина, ретельно прибирайте за нею після кожного годування. Але це не все. Витирайте будь-яку пролиту воду і не допускайте її попадання чи наявність у раковині, ванні та інше. Скрізь має бути чисто та сухо.

Борна ксилота

Щоб позбутися комах, як інсектицид найчастіше використовують борну кислоту, оскільки в мінімальних дозах, достатніх для знищення тарганів, цей засіб не є токсичним ні для домашніх тварин, ні для людей.

Все, що вам потрібно зробити, це злегка посипати борною кислотою найпопулярніші місця тарганів: за холодильником, під пічкою, в коморі, кухонних шафках і т.д. А щоб залучити тарганів до отрути, можна змішати борну кислоту із цукровою пудрою у пропорції 1:2.

Борна кислота не подіє на комах миттєво, на це потрібно кілька днів. Тому запасіться терпінням і не засмучуйтеся, якщо відразу не помітите суттєвих результатів.

Лавровий лист

Спробуйте позбавитися тарганів за допомогою природного репеленту – лаврового листа. Для цього дрібно покришіть його та посипте в місцях найбільшого скупчення комах. Таргани на дух не переносять лавровий аромат і біжать подалі від цього запаху.

Герметизація

Купіть герметик і закрийте всі тріщини в стінах, підлогах, стелі, плінтусах та інших місцях, які є сполучними перегородками з під’їздом, вулицею або вашими сусідами. Дуже часто таргани потрапляють у квартиру саме від сусідів. Перекрийте їм такий доступ.

Оцініть статтю