Як позбутися стресу, пов’язаного з роботою?

як позбутися стресу на роботі Корисні поради

В наші дні звичайний похід в кафе в обідню перерву може бути настільки розмитим, що ми часто навіть не помічаємо, що відбувається навколо. Коротка піша прогулянка перетворюється на телефонні перемовини, постановку завдань, перегляд справ, читання електронної пошти, Viber-листування і т.д. Ми прислухаємося до звуків вхідної пошти, і сигналам своїх телефонів, які потребують оновити додатки або переглянути повідомлення. Ми швидко їмо, навіть не усвідомлюючи суті самого процесу. Ми настільки загрузли в швидкісний багатозадачності, що наш мозок і психіка починають чинити опір повсякденній суєті, а це призводить до різного роду психічних розладів. Ось три практичних поради, які підкажуть, як позбутися стресу і створити більше особистого простору на роботі.

3 способи контролювати стрес на роботі

Дихайте

Що якби хоча б частину нашої уваги переключити на дихання, на припливи і відливи кисню, що проникає в легені і живить тіло? Спробуйте кожен раз під час відправлення або отримання електронної пошти робити глибокий повільний вдих і такий самий видих. Якщо ви напружені і хочете зняти стрес, перейдіть на підрахунок повільних вдихів і видихів. Закрийте очі (якщо це можливо) і зробіть 10 разів цю просту дихальну вправу.

Уникайте негативу

Не всі робочі дні бувають світлими, але навіть погані новини можна зробити більш позитивними, якщо не поглинати негативні флюїди інших людей. Коли щось або хтось починає псувати вам настрій, постарайтеся хоча б на кілька хвилин відгородитися від ситуації фізично й емоційно. Наприклад, відійдіть від негативно налаштованої людини, а ще краще, знайдіть позитивного співрозмовника, щоб за його рахунок збалансувати свою позитивну енергетику.

Насолоджуйтеся їжею

Насолода їжею може стати дуже корисною практикою, яка допоможе позбутися стресу в повсякденному житті. Але насолоджуватися стравами, не означає робити подію з кожного прийому їжі або перетворювати свій обід на справжній пікнік на природі. Смакувати, значить зосереджуватися на тих звичайних продуктах, які ви їсте в дану хвилину. Звертайте увагу на красу, колір, текстуру, смак і аромат їжі. Жуйте повільно та отримуйте задоволення від кожного укусу.

Оцініть статтю