Як побудувати міцні стосунки з коханим чоловіком?

Як побудувати міцні стосунки з коханим чоловіком? Психологія та відносини

Всі ми знаємо, що спілкування і спільне проведення часу зміцнюють будь-які стосунки, але що ще? Чому деякі пари здаються більш люблячими і згуртованими, ніж інші? Може, вони просто більше підходять один одному? Швидше за все, причина не в цьому. Давайте розберемося, як побудувати міцні стосунки з коханим чоловіком.

Секрети щасливого шлюбу

Насправді взаєморозуміння і взаємоповага існує лише в тих парах, які працюють над собою. Ось кілька порад, які підкажуть, як зміцнити свої стосунки з партнером і вивести їх на той рівень, про який ви завжди мріяли.

Бережіть романтику

Якщо ви не одружена і без дітей, романтичний настрій відвідує вас досить часто. Однак, як тільки ви знаходите свою другу половинку, то починаєте вести осіле життя і берете на себе виконання різних зобов’язань, а романтика, зазвичай, залишається десь позаду.

Але хіба можуть рутинні домашні турботи, робота і побут замінити ті трепетні почуття, які ви ще недавно відчували до свого обранця? Відповідь очевидна. Тому для того щоб романтика продовжувала жити і процвітати у вашому житті, потрібно докласти низку зусиль. Ось кілька корисних порад, які вам допоможуть:

  • Купіть книгу «сексуальні позиції на 365 днів» і користуйтеся нею!
  • Влаштовуйте на кухні такі романтичні вечері, які будуть закінчуватися в спальні.
  • Візьміть за звичку, проводити певний спільний час без телевізора.
  • Повертайтеся додому тільки в гарному настрої.

Піклуйтеся про себе

Ми, жінки, дуже легко можемо розчинитися в чоловікові і забути про свої власні бажання та потреби. Однак неможливо побудувати міцні стосунки, якщо думати тільки про потреби партнера. Адже ви хочете і собі приділяти час, чи не так? Іноді дуже корисно загорнутися у ковдру, взяти улюблене морозиво і подивитися цікавий фільм… наодинці, без докорів сумління і думок про те, що потрібно ще про когось піклуватися. Є й інші способи приділяти собі час: запишіться до спортзалу, влаштовуйте дівич-вечори з подругами або, якщо ви досить смілива, вирушайте періодично в самостійні подорожі.

дівчина у спортзалі

Даруйте любов, незалежно від настрою

Це непросто, нам всім дуже важко дарувати любов, якщо ми не отримуємо її взамін або перебуваємо в поганому настрої. Саме тому стосунки багатьох пар не такі міцні, як їм хотілося б. Замість того щоб чекати проявів почуттів від свого партнера, показуйте свою любов першою. Так, якщо ви розгнівана або ображена після сварки, зробити перший крок буде складно, але, так чи інакше, потрібно пересилити себе. Ось, як без особливих зусиль можна дарувати любов і проявляти постійну турботу про коханого чоловіка:

  1. Завжди запитуйте, чи не потрібна ваша допомога.
  2. Міцно обіймайте чоловіка на порозі, якщо він кудись іде.
  3. Підкладайте йому іноді любовні записки з теплими словами.
  4. Будьте доброзичливою і позитивною по відношенню до свого партнера.
  5. Вітайте його посмішкою і поцілунком, коли він повертається додому.
  6. Дякуйте чоловікові за будь-яку, найдрібнішу надану вам допомогу (навіть якщо він просто прибрав з підлоги свої шкарпетки).

Дотримуючись описаних вище правил, через кілька тижнів ви помітите, як почне змінюватися ваш партнер. Він стане набагато краще до вас ставитися, буде всіляко намагатися допомогти і приділити увагу у відповідь на вашу доброту. Але запам’ятайте, для того, щоб все так і відбувалося, вам завжди потрібно робити перший крок.

 

Оцініть статтю