Як підвищити рівень колагену і виглядати молодшою?

Як підвищити рівень колагену і виглядати молодшою? Краса

Колаген – це один з основних елементів з’єднувальної тканини нашого організму, який робить шкіру здоровою, гладкою, міцною та еластичною. Але з віком його рівень зменшується, що призводить до появи зморшок. Щоб уповільнити процеси старіння, скористайтеся нашими порадами і дізнайтеся, як підвищити рівень колагену і виглядати молодшою.

10 секретів вічної молодості

1. Загоряйте з розумом

Одним з кращих способів підвищити рівень колагену або хоча б зберегти його кількість на колишньому рівні – використовувати сонцезахисний крем, широкі капелюхи і закритий одяг. Ультрафіолетове сонячне випромінювання підвищує ризик розвитку раку шкіри, прискорює старіння, стимулює появу пігментних плям і зморшок, пошкоджує капіляри і сприяє огрубінню шкіри. У це важко повірити, але наше старіння на 80% пов’язане з негативним впливом сонячних променів.

2. Уникайте соляріїв

Хочеться думати, що з кожним роком все менше людей ризикують своїм здоров’ям, загоряючи в соляріях. Але якщо ви все ще ставите подібні експерименти над своїм організмом – радимо негайно їх припинити. Незважаючи на те, що в соляріях використовується більш щадний ультрафіолет, який допомагає уникнути сонячних опіків, він так само може викликати рак шкіри і стимулювати її передчасне старіння.

3. Харчуйтеся правильно

Всі продукти харчування впливають на стан шкіри. Дієта з високим вмістом антиоксидантів, овочів і фруктів допомагає зберегти або підвищити рівень колагену в організмі і є одним з основних способів виглядати молодшою за свої роки.

4. Кидайте палити

Основне правило з догляду за шкірою – це дотримання здорового способу життя. Якщо ви ще не зважилися на цей відповідальний крок і, як і раніше, палите, знайте – куріння сприяє зниженню колагену і зниженню здатності організму виробляти його нові порції. Навряд чи ви зможете молодо виглядати, не випускаючи цигарку з рота.

5. Приймайте вітаміни-антиоксиданти

Ми вже казали про продукти, що містять антиоксиданти і їх користь для шкіри. Але ви також можете приймати вітаміни С і Е. Вченими доведено, що вітаміни-антиоксиданти зменшують негативний вплив тих ультрафіолетових сонячних променів, яким все ж вдається проникати через сонцезахисний крем.

6. Використовуйте ретиноїди

Одним з кращих способів зменшити ознаки старіння є використання ретиноїдів, які підвищують вироблення колагену, прибирають зморшки і видаляють пігментні плями. Існують незаперечні наукові докази того, що ретиноїди можуть допомогти вам виглядати молодшою за свої роки набагато швидше, ніж будь-який омолоджуючий крем.

7. Подумайте про ботокс

Скорочення мімічних м’язів обличчя, які постійно працюють, передаючи наші почуття і емоції, з часом призводить до зменшення колагену. Ін’єкції ботокса розслаблюють м’язи обличчя, прибираючи «гусячі лапки», зморшки на лобі і, тим самим, сприяють меншої витраті колагену на відновлення еластичності шкіри.

8. Пройдіть ультразвукову терапію

Ультразвукова терапія – це процедура, що підвищує вироблення колагену організмом за допомогою ультразвуку. Вона є неінвазивною і вважається нехірургічною підтяжкою обличчя.

9. Спробуйте радіочастотну терапію

Радіочастотна терапія – це інша нехірургічна процедура, яка допомагає боротися з ознаками старіння і дозволяє виглядати набагато молодшою. Її суть полягає в дії радіохвиль, які проникають глибоко в шкіру і стимулюють вироблення додаткового колагену.

10. Скористайтеся лазерним шліфуванням

Якщо ви хочете поліпшити стан шкіри, скористайтеся лазерним шліфуванням, яке підтягне шкіру, видалить пігментні плями, зменшить зморшки і позбавить від шрамів після вугрової висипки.

Оцініть статтю