Як підвищити рівень колагену і виглядати молодшою?

Як підвищити рівень колагену і виглядати молодшою? Краса

Колаген – це один з основних елементів з’єднувальної тканини нашого організму, який робить шкіру здоровою, гладкою, міцною та еластичною. Але з віком його рівень зменшується, що призводить до появи зморшок. Щоб уповільнити процеси старіння, скористайтеся нашими порадами і дізнайтеся, як підвищити рівень колагену і виглядати молодшою.

10 секретів вічної молодості

1. Загоряйте з розумом

Одним з кращих способів підвищити рівень колагену або хоча б зберегти його кількість на колишньому рівні – використовувати сонцезахисний крем, широкі капелюхи і закритий одяг. Ультрафіолетове сонячне випромінювання підвищує ризик розвитку раку шкіри, прискорює старіння, стимулює появу пігментних плям і зморшок, пошкоджує капіляри і сприяє огрубінню шкіри. У це важко повірити, але наше старіння на 80% пов’язане з негативним впливом сонячних променів.

Читайте також: Кораловий пілінг: опис процедури, результати, показання та протипоказання

2. Уникайте соляріїв

Хочеться думати, що з кожним роком все менше людей ризикують своїм здоров’ям, загоряючи в соляріях. Але якщо ви все ще ставите подібні експерименти над своїм організмом – радимо негайно їх припинити. Незважаючи на те, що в соляріях використовується більш щадний ультрафіолет, який допомагає уникнути сонячних опіків, він так само може викликати рак шкіри і стимулювати її передчасне старіння.

3. Харчуйтеся правильно

Всі продукти харчування впливають на стан шкіри. Дієта з високим вмістом антиоксидантів, овочів і фруктів допомагає зберегти або підвищити рівень колагену в організмі і є одним з основних способів виглядати молодшою за свої роки.

4. Кидайте палити

Основне правило з догляду за шкірою – це дотримання здорового способу життя. Якщо ви ще не зважилися на цей відповідальний крок і, як і раніше, палите, знайте – куріння сприяє зниженню колагену і зниженню здатності організму виробляти його нові порції. Навряд чи ви зможете молодо виглядати, не випускаючи цигарку з рота.

5. Приймайте вітаміни-антиоксиданти

Ми вже казали про продукти, що містять антиоксиданти і їх користь для шкіри. Але ви також можете приймати вітаміни С і Е. Вченими доведено, що вітаміни-антиоксиданти зменшують негативний вплив тих ультрафіолетових сонячних променів, яким все ж вдається проникати через сонцезахисний крем.

6. Використовуйте ретиноїди

Одним з кращих способів зменшити ознаки старіння є використання ретиноїдів, які підвищують вироблення колагену, прибирають зморшки і видаляють пігментні плями. Існують незаперечні наукові докази того, що ретиноїди можуть допомогти вам виглядати молодшою за свої роки набагато швидше, ніж будь-який омолоджуючий крем.

7. Подумайте про ботокс

Скорочення мімічних м’язів обличчя, які постійно працюють, передаючи наші почуття і емоції, з часом призводить до зменшення колагену. Ін’єкції ботокса розслаблюють м’язи обличчя, прибираючи «гусячі лапки», зморшки на лобі і, тим самим, сприяють меншої витраті колагену на відновлення еластичності шкіри.

Читайте також: Тріщини на губах: чому з’являються і як їх лікувати?

8. Пройдіть ультразвукову терапію

Ультразвукова терапія – це процедура, що підвищує вироблення колагену організмом за допомогою ультразвуку. Вона є неінвазивною і вважається нехірургічною підтяжкою обличчя.

9. Спробуйте радіочастотну терапію

Радіочастотна терапія – це інша нехірургічна процедура, яка допомагає боротися з ознаками старіння і дозволяє виглядати набагато молодшою. Її суть полягає в дії радіохвиль, які проникають глибоко в шкіру і стимулюють вироблення додаткового колагену.

10. Скористайтеся лазерним шліфуванням

Якщо ви хочете поліпшити стан шкіри, скористайтеся лазерним шліфуванням, яке підтягне шкіру, видалить пігментні плями, зменшить зморшки і позбавить від шрамів після вугрової висипки.

Оцініть статтю