Як підтримати розмову на першому побаченні?

Як підтримати розмову на першому побаченні? Психологія та відносини

Далеко не всі дівчата володіють мистецтвом правильного спілкування з незнайомими людьми, особливо з чоловіками, а тим більше на першому побаченні. Тому ми попросили досвідчених психологів розповісти, як підтримати розмову і стати більш впевненою під час першої романтичної зустрічі з хлопцем.

5 порад, як стати цікавою співбесідницею

На жаль, природна комунікабельність властива далеко не всім дівчатам, що може стати справжньою проблемою під час спілкування з хлопцями. Ось 5 порад, які допоможуть вам стати цікавою співбесідницею і справити гарне враження на вподобану молоду людину.

Підготуйтеся до спілкування заздалегідь

Так, такий підхід злегка віддає занудством, але якщо ви не знаєте, як підтримати розмову, складіть список всіляких цікавих питань, які ви збираєтеся поставити хлопцеві і підготуйте на них свої відповіді, оскільки в процесі світської бесіди вам, швидше за все, доведеться висловлювати свою думку з приводу обговорюваної теми. Щоб стати хорошою співбесідницею, потрібно буде вивчити свою шпаргалку напам’ять. Тільки ні в якому разі не робіть замітки на долонях, в блокноті або мобільному телефоні – така явна і скрупульозна підготовка може зіпсувати перше враження від зустрічі з вами.

Нехай за вас говорить ваше тіло

Якщо вам часто не вистачає слів для спілкування, подумайте, як підтримати розмову, показати свій інтерес і стимулювати діалог за допомогою мови тіла. Іноді проста посмішка може стати якраз тим довірчим жестом, який часто так необхідний під час зустрічі з незнайомою людиною. Посміхніться, навіть якщо для цього немає жодних підстав – це посприяє більш розкутій і легкій бесіді.

Слухайте і вчіться

Психологи стверджують, що стати гарною співбесідницею можна, віддавши ініціативу. Навіть якщо ви є експертом в обговорюваній області, не варто цього показувати занадто явно. Проявляйте цікавість і задавайте питання, відповідей на які не знаєте. Хлопці люблять просвіщати нас і пояснювати незрозумілі нам речі – це підвищує їх самоповагу і надає додаткової впевненості.

розмова на побаченні

Запитуйте

Якщо в світській бесіді ви полюбляєте більше слухати, ніж викладати свої думки, значить, вам потрібно оволодіти мистецтвом задавати питання. Зазвичай, молоді люди люблять розповідати про себе, їх потрібно тільки підштовхнути до цього.

Говоріть про особисте

Для чого ви прийшли на перше побачення? Щоб познайомитися з чоловіком і дізнатися його ближче, чи не так? Тоді сміливо йдіть вперед, щоб підняти завісу його душі. Ідея полягає в тому, щоб дозволити чоловікові відчути, що ви йому довіряєте і можете підтримати будь-яку розмову або розповісти щось особисте. Звичайно, не варто згадувати про свого колишнього або про те, як часто ви плакали ночами після розриву минулих стосунків. Ми маємо на увазі приватні, але безпечні теми для обговорення. Наприклад, поговоріть про якийсь випадок, що вас вразив або підніміть тему, яка хвилює вас обох. Прикладіть максимум зусиль, щоб втягнути хлопця у відверту бесіду, з якої можна буде зрозуміти, наскільки йому близькі ваші почуття.

Оцініть статтю