Як підібрати бюстгальтер відповідно до форми грудей?

Як підібрати бюстгальтер відповідно до форми грудей? Мода

Пошук бюстгальтера для багатьох жінок схожий на азартну гру, оскільки є захоплюючим процесом з непередбачуваним результатом. Незважаючи на те, що в більшості магазинів нижньої білизни представлені бюстгальтери всіх форм та розмірів, багатьом з нас доводиться побігати містом, що підібрати собі ліфчик.

Як вибрати ідеальний бюстгальтер?

На щастя, нові дослідження компаній з виробництва нижньої білизни визначили кілька найпоширеніших форм жіночих грудей, знаючи які можна набагато швидше підібрати собі бюстгальтер, беручи до уваги не лише обсяг, а й форму своїх грудей.

Округлі груди

Округлі пружні груди однаково повні у верхній та нижній частині – мрія багатьох жінок. Якщо ви є володаркою таких грудей, вам підійде практично будь-яка модель бюстгальтера, але краще все ж таки вибирати ту, де груди не будуть занадто стягнуті або деформовані пуш-апом, кісточками або чимось ще. У ваших грудях ідеальна форма, тому вона не потребує корекції за допомогою бюстгальтера.

Груди різного розміру

Якщо у вас асиметричні молочні залози (одна більше за іншу), ви не самотні. Насправді 99% жінок тією чи іншою мірою мають асиметричні груди, а у 40% з них ліві або праві груди можуть відрізнятися на розмір або два одна від одної. У цьому випадку потрібно орієнтуватися на великі груди, оскільки підкласти пуш-ап набагато простіше, ніж впхнути великі груди в маленьку чашечку.

Відстань між грудьми

Вважається, що якщо між внутрішніми бічними частинами грудей міститься три пальці, вони розташовані дуже далеко одна від одної. Якщо ж вони торкаються, значить, розташовані надто близько. Щоб відцентрувати груди відповідно до пропорцій свого тіла, вибирайте коригуючий бюстгальтер, який додасть їм більш природне централізоване положення.

Дзвонові груди

Коли груди тонші у верхній частині і товщі в нижній, вони нагадують дзвіночок. Якщо у вас дзвонові груди, вам найкраще підійде бюстгальтер на кісточках, який її округлить.

Маленькі груди

Якщо у вас маленькі плоскі груди, можна ходити без бюстгальтера, про що іноді мріють багато грудастих жінок. Але якщо хочете схитрувати і показати, що у вас груди природної повноти, шукайте бюстгальтер із вбудованим пуш-апом, який візуально збільшить їх на кілька розмірів.

Оцініть статтю