Як підготувати шкіру до макіяжу

Як підготувати шкіру до макіяжу Краса

Таке питання завжди постає перед нами, коли ми збираємося накласти неймовірний макіяж і боїмося за його якість. Варто розуміти, що подібні процедури потрібно проводити не в екстрених випадках, а періодично, щоб очищати шкіру і приводити її в належний вигляд.

Підготувати обличчя до макіяжу зовсім не складно, але обов’язково. Почати варто з очищення, яке прибере зі шкіри зайвий пил, бруд і жир.

Обов’язково проскрабуйте шкіру обличчя та зону декольте, щоб уникнути лущення та запалень. Маска з вівсянки, зроблена власноруч виручить Вас. Детальніше як використовувати вівсянку для скрабування.

Без скрабування наносити макіяж марно, старі шматочки шкіри обсипатимуться разом із макіяжем, що зробить Ваш вигляд не особливо привабливим.

Читайте також: Маски для обличчя із зеленого чаю

Не забувайте про губи, які підкреслюють Ваш образ. Якщо губи лущаться або кровоточать, то цією проблемою варто негайно зайнятися. Рекомендуємо приготувати скраб для губ власноруч і скористатися ним, що неодмінно поліпшить стан навіть найідеальніших губ. Детальніше про скраб для губ.

Приділіть увагу кислотно-лужному балансу шкіри, зволожте її корисними кремами з комплексом вітамінів. Мало хто знає, як підготувати шкіру до макіяжу і тому боїться щось робити з обличчям, а це неправильно.

Якщо Ваша шкіра суха тільки місцями, не варто наносити жирний крем на все обличчя. Дослідіть свою шкіру, зволожте, наситьте її вітамінами, і вона віддячить Вам своїм прекрасним станом.

Підготувати шкіру до макіяжу – це значить забезпечити собі ідеальне нанесення чудового макіяжу, який матиме довгий і якісний вигляд.

Оцініть статтю