Як перевиховати чоловіка?

Як перевиховати чоловіка? Психологія та відносини

Кожна жінка прагне до створення ідеальних стосунків з чоловіком. Але якщо партнер при цьому далекий від досконалості, панянки вступають на тернистий шлях перевиховання свого благовірного. Втілюючи в життя свої наміри, не забувайте про низку нюансів, які допоможуть вам швидше досягти поставленої мети.

Щоб чоловік був готовий до прийдешніх змін, в першу чергу займіться собою і почніть контролювати свої емоції незалежно від складності сімейних ситуацій. Наприклад, ви п’ять разів попросили чоловіка допомогти вам з посудом, але в мийці гора з брудних чашок і тарілок стала тільки вище? Замість того щоб зриватися на крик, повторіть прохання ласкаво і спокійно. В той будинок, де панує гармонія і затишок, чоловік буде повертатися з радістю. Розслаблений і спокійний ваш партнер буде прагнути до віддачі, що значно полегшить процес його перевиховання.

Погодьтеся, переробити чоловіка повністю – завдання абсолютно невдячне. Тому дуже важливо намітити фронт робіт заздалегідь. Визначте, які недоліки коханого викликають у вас найбільший негатив і роздратування і спрямуйте всі сили на їх усунення.

Будь-який виховний процес, зазвичай, складається з «батога» і «пряника». Забудьте на час про «батіг». Тільки ласкою і похвалою можна підштовхнути чоловіка до розуміння. Партнер повинен відчувати спокій, який йде від вас. Так йому буде набагато простіше прийняти ваші вимоги. Тому якщо ви, як справжня леді, можете з нічого створити скандал, салатик і зачіску, обмежте коло своїх здібностей тільки двома останніми пунктами.

Жінки за своєю природою – істоти загадкові. Ми майстерно володіємо мистецтвом натяків і півтонів. Однак в процесі перевиховання чоловіка подібна поведінка може стати непереборною перешкодою на шляху до мети. Рідкісний чоловік може до кінця зрозуміти причину жіночих образ. Тому, уникайте усіляких недомовок, інтриг і витіюватостей. Якщо якийсь вчинок коханого викликає у вас негатив, заявіть про це прямо. Інакше наступного разу він зробить те ж саме і знову прирече себе на ваше приховане невдоволення.

Заохочення – це невід’ємний елемент виховання. Не забувайте дякувати своєму чоловікові за будь-який прояв уваги. Вам здається, що кожен чоловік повинен купувати своїй коханій квіти і балувати її приємними дрібницями? Забудьте про слово «повинен». Подібними жестами чоловік хоче зробити вам приємно, тому, якщо ви продовжите сприймати їх як даність, бажання дивувати і радувати у вашої другої половинки швидко випарується. А ось похвала і щира подяка окрилять вашого партнера. Йому захочеться знову і знову радувати вас, щоб побачити ваші сяючі очі і щасливу посмішку.

Для багатьох жінок характерний перфекціонізм. Ми хочемо, щоб всі наші бажання здійснювалися миттєво і в кращому вигляді. Зменшіть оберти. Домогтися від чоловіка повної відповідності вашим очікуванням в одну мить, найімовірніше, не вийде. Поступово, крок за кроком коханий з вашою допомогою позбудеться всіх своїх недоліків. Не варто применшувати його невеликі перемоги над собою своїм невдоволенням і роздратуванням.

Процес перевиховання чоловіка дуже складний, і від дрібних помилок ніхто не застрахований. Тому часом вам потрібно буде закривати очі на незначні проступки коханого. Постарайтеся ставитися до них з гумором. Чоловік повинен відчувати вашу увагу, підтримку і, звичайно, любов. Тільки так він зможе перевернути гори і кинути до ваших ніг всі скарби світу, а заодно позбутися поганих манер і шкідливих звичок.

Оцініть статтю