Як перенести політ в літаку?

Як перенести політ в літаку? Корисні поради

Одні переносять польоти без особливих проблем, для інших питання, як перенести політ в літаку, переростає в серйозну проблему. Але навіть для нечутливого організму політ — це певний стрес. Тому допомогти організму впоратися з цим стресом — наша пряма задача.

Готуємося перенести політ в літаку

Добре допомагають засоби від морської хвороби. Оскільки дія препаратів починається через 1-2 години, приймати їх слід завчасно. А ще досвідчені пасажири користуються перевіреним народним засобом — імбиром. Його також з’їдають за 0,5-1 годину до зльоту, отже, імбир необхідно взяти з собою в аеропорт.

Під час польоту

Перенести політ в літаку допоможуть косметичні зволожувальні засоби: крем для повік, крем для обличчя, бальзам для губ. Добре мати при собі термальну воду для обприскування лиця. Звичайну воду рекомендується пити по склянці-дві на годину. Можна замінити воду томатним соком — він містить магній і калій, корисні для серця. Спиртним же захоплюватися не рекомендується, бо це зневоднює організм. До того ж на висоті алкоголь всмоктується в кров швидше. Не допоможуть і тонізувальні напої — енергетики, кола, чай, кава.

Як перенести політ в літаку?

Помасажуйте місце між бровами. Робити масаж слід подушечкою пальця протягом пів хвилини, легенько при цьому натискаючи. Процедуру можна повторити через годину. Тривале нерухоме положення ускладнює кровообіг. Щоб допомогти організму в політ слід надіти вільне, зручне і позбавлене каблуків взуття, яка легко знімається.

Перенести політ в літаку допоможе періодична зарядка. Не варто уподібнюватися деяким героям кіно та влаштовувати в проході гімнастичний зал. П’ятихвилинну «фізкультхвилинку» можна провести прямо в кріслі.

Після посадки підбадьорити себе легким масажем вух. Для початку вушні раковини слід розтерти теплими долонями, після чого потерти за вухами. Мочки можна потягнути кілька разів вниз, після цього — догори та назад. Така вправа стимулює захисні реакції організму.

Після приземлення

Політ, котрий переніс пасажир на більш ніж три часових пояси, збиває його внутрішні біоритми. Для якнайшвидшого переведення стрілок своїх внутрішніх годин, не варто потурати організму, гуляючи пізньої ночі і відсипаючись після світанку. Підтримці бадьорого стану посприяють пробіжки або фізичні вправи. Ледве відчувши сонливість, рекомендується зробити кілька інтенсивних вправ або просто вийти на яскраве сонце. Спати можна лягати раніше.

Оцініть статтю