Як отримати красивий і здоровий колір обличчя?

Як отримати красивий і здоровий колір обличчя? Краса

Красивий і свіжий відтінок шкіри свідчить не тільки про здоров’я шкіри, але і всього організму в цілому. У наш час дуже часто буває так, що прокинувшись вранці, перед дзеркалом ми бачимо втомлену шкіру, з досить таки непривабливим сірим або ж блідим відтінком.

Все це наслідки й ряд причин, найбільш поширені з яких – це неправильний або недостатній догляд за шкірою обличчя, зловживання шкідливими звичками, кава, алкоголь, нікотин та інше. Також згубний слід на обличчі залишає неправильне харчування і погана робота шлунково-кишкового тракту.

Прості правила для красивої шкіри

Правильне очищення шкіри – вранці й ввечері, зволоження, і живлення шкіри.

Здорове, збалансоване харчування. Особливо сидячи на дієтах треба враховувати, що наш організм недоотримує багато вітамінів і мікроелементів.

Свіже повітря. Перебуваючи в приміщенні цілий день, працюючи в закритих офісах, організм у цей час досить погано збагачується киснем. Адже ви помічали, що після прогулянки на свіжому повітрі на Вашій шкірі з’являється рум’янець, вона стає свіже.
Повноцінний відпочинок, не менше 7-8 годин. Бажано лягати спати раніше до 22.00.

Зведіть нанівець свої шкідливі звички – куріння алкоголь ніяк не додасть вам свіжості та здоров’я.

Гарний настрій. Менше стресів, адже те, що ми переживаємо і нервуємо, нікому не допомагало, а тільки погіршувало Ваше самопочуття.

Прибрати «чорні точки»

Також небажане явище на нашій шкірі – це комедони, або в народі – «чорні точки». Ці пробки в порах утворюються шляхом виділення шкірного сала «себіум». Чорне забарвлення дає меланін.

Найефективніший варіант позбавлення – це видавлювання «механічна чистка» обличчя. Це болісно. Пару днів після процедури буде почервоніння. Також є смужки які наносяться і знімаються як би витягаючи все, але вони допомагають не всім, такий варіант можна зробити й самому.

Рецепт від чорних крапок

Змішайте столову ложку желатину і столову ложку молока. Суміш підігрійте в мікрохвильовці протягом 10 секунд. За своєю консистенцією вона буде схожа на клей. Дайте суміші трохи охолонути й пензликом нанесіть на область скупчення чорних крапок. Через 10-15 хвилин акуратно зніміть вже висохлу плівку та отримаєте очікуваний результат!

На жаль, раз і назавжди від чорних крапок позбутися не можливо, як виділення себіум відбувається постійно, тобто потрібно їх періодично прибирати, а як, це вже ваш вибір.

5 хвилин до важливої ​​події

Перед важливою подією, недоліки можна загримувати, але треба мати обережність, щоб Ваш макіяж не виглядав як акторський грим, а Ваша шкіра була захищена і красива. Для цього дуже уважно придбайте матуючі засоби для Вашого типу шкіри.

І пам’ятайте, що найголовніше – це, те як Ви самі себе почуваєте. Адже, це золота істина – полюбіть себе самі, і Ви будете привабливі для всіх!

Оцініть статтю