Як очистити шкіру від фарби для волосся?

Як очистити шкіру від фарби для волосся? Корисні поради

Жіночий догляд за волоссям часто передбачає оновлення його кольору і, відповідно, самостійне фарбування в домашніх умовах? Ось кілька дешевих і безболісних порад, які допоможуть вам очистити шкіру від фарби, якщо та випадково потрапила на тіло під час фарбування волосся.

Існує безліч старих перевірених способів, які здатні вирішити дану проблему, якщо діяти швидко. Наприклад, можна трохи змочити ватний тампон в теплій воді та акуратно протерти забруднене місце. Але, на жаль, з засохлою фарбою цей метод не спрацює.

Ще один спосіб полягає в обробці проблемних місць (вуха, брови, лоб, потилиця, шия) кондиціонером, вазеліном або бальзамом для губ до фарбування. Таким чином, створюється захисний шар, який не дозволяє фарбі вбиратися в шкіру.

Але що робити, якщо шкіра вже забарвилася, і кольорові плями чітко видні на тілі?

5 способів позбавитися від плям фарби для волосся

У випадку, якщо фарба потрапила на вище перелічені проблемні місця і вже встигла взятися, стилісти радять просто почекати, поки не відновиться баланс природних шкірних масел (близько доби) і вже потім, за допомогою рідини для зняття макіяжу і ватного тампона, очистити забруднені ділянки шкіри.

І хоча терпіння – це дійсно найкраща політика, можливість очікування є далеко не у всіх, тому ось ряд більш дієвих способів, які швидко позбавлять вас від плям фарби для волосся. Але майте на увазі, деякі з цих методів не призначені для дуже чутливої або проблемної шкіри. Тому будьте обережні, проводячи домашні експерименти з очищення тіла.

1. Оливкова або дитяча олія

Деякі фахівці пропонують відтирати фарбу косметичними дисками, змоченими в оливковій олії. Однак потрібно знати, що дуже концентрована оливкова олія здатна викликати шкірне подразнення. Якщо у вас ніжна шкіра, використовуйте альтернативу – дитячу олію. Зробіть мікс з дитячої олії та рідини для вмивання в пропорції 1: 1 і очищуйте забруднені місця коловими рухами.

2. Попіл

Холодний попіл від цигарок є старим нетрадиційним засобом видалення фарби для волосся, який найкраще працює з грубою, нечутливою шкірою. Змішайте трохи попелу з трьома столовими ложками теплої води, намочіть ватний диск (або декілька) і покладіть на проблемні місця на 15 хвилин. Ви будете здивовані, але за цей час плями зникнуть. Вам залишиться тільки змити з себе запах попелу.

3. Рідина для зняття макіяжу

Цей спосіб ідеально підходить для чутливої шкіри. Рідина для зняття макіяжу – це відмінний багатоцільовий продукт, який у більшості випадків здатний швидко очистити шкіру від фарби для волосся. Намочіть в рідині ватний диск, потріть проблемне місце, почекайте п’ять хвилин і перевірте, чи залишилася пляма.

4. Рідина для зняття лаку

Якщо ввести в пошук відповідний запит, Google видасть вам кілька статей, які рекомендують для виведення фарби користуватися саме рідиною для зняття лаку. На думку багатьох, це працює. Тим не менш, фахівці радять вдаватися до такого методу лише в крайніх випадках, оскільки рідина для зняття нігтьового лаку не призначена для впливу на шкіру обличчя, шиї або голови.

5. Лак для волосся

Розпорошіть трохи лаку на ватний диск та потріть їм заплямовані ділянки тіла. Але відразу хочемо попередити, цей метод найменш дієвий з усіх перерахованих, який більш-менш стерпно працює тільки зі свіжою фарбою.

Оцініть статтю