Як не зіпсувати стосунки з чоловіком після пологів?

Як не зіпсувати стосунки з чоловіком після пологів? Психологія та відносини

Намагатися підтримувати спокійну обстановку в сім’ї і не зіпсувати стосунки з партнером після пологів – це одна з основних задач молодої мами, яка тільки повернулася з пологового будинку. Пропонуємо дізнатися кілька важливих рекомендацій психологів, які допоможуть вам з чоловіком знайти внутрішній спокій з появою нового члена сім’ї.

6 цінних порад для молодої матусі

1. Добре харчуйтеся

Це зовсім не складно. Свіжі продукти, корисні овочі та злаки добре впливають на настрій і направляють енергію в позитивне русло. Дотримуйтеся здорового харчування, яке додасть вам сил і зміцнить нервову систему.

2. Залишайтеся сексуальною

Не забувайте про солодкі заняттях любов’ю з чоловіком. Якщо у вас немає ніяких протипоказань, то через 6 тижнів після пологів можна знову дивувати чоловіка в ліжку – це стане частиною повернення до нормальних сімейних стосунків.

3. Підміняйте один одного по ночах

Якщо ваш малюк не знаходиться на грудному вигодовуванні, попросіть чоловіка підміняти вас під час нічних годувань. Спочатку буде важко, тому, якщо хочете зберегти гармонію в сім’ї, допомагайте один одному.

4. Відпочивайте

Подружжя повинно спостерігати за малюком по черзі, даючи партнеру можливість перепочити. Зустріч з друзями, похід на футбол або поїздка на риболовлю зроблять щасливішим будь-якого чоловіка. А похід новоспеченої матусі в масажний салон дасть їй можливість розслабитися та зняти стрес. Ці невеличкі радощі відмінно допомагають мамі і татові відновлювати сили і душевну рівновагу.

5. Усамітнюйтесь

Перший час після народження дитини буде проходити в божевільної метушні. Але, не дивлячись на зайнятість, намагайтеся виділяти хоча б 15 хвилин для того, щоб залишитися наодинці і обміркувати якісь важливі моменти або просто помріяти. Відірвавшись на деякий час від сімейних турбот, ви зможете знайти відповіді на багато питань, зібратися з думками і продовжити займатися домашніми справами зі свіжою головою.

6. Виберіть правильний темп

Статус матусі – це додаткові турботи і обов’язки, з якими хочеться справлятися краще за всіх. Але пам’ятайте, бажання все встигати може тільки більше вас вимотати. Правильний темп для щоденних турбот дасть можливість зберегти енергію і бойовий дух. А якщо ставити перед собою непосильні завдання, можна швидко видохтися, зіпсувати стосунки з чоловіком і навіть захворіти, що тільки створить зайву нервозність в сім’ї. При будь-яких обставинах зберігайте спокій і не перевантажуйте себе непотрібною роботою.

Оцініть статтю