Як не погладшати під час свят?

Як не погладшати під час свят? Корисні поради

Деякі люди не можуть втриматися, і під час свят скасовують всі свої дієти. Але за веселе та сите проведення часу багатьом з них доводиться розплачуватися зайвими кілограмами. Ось, декілька корисних порад, які підкажуть, як не погладшати під час застіль та уникнути споживання зайвих калорій за щедро накритими столами.

6 простих способів утримати свою вагу

Щоб не погладшати під час свят, не варто голодувати – потрібно просто намагатися утримати свою вагу на одному рівні. Після того, як всі урочистості закінчаться, ви знову зможете почати худнути, але вже будете на кілька кроків попереду більшості своїх подруг. Крім того, якщо ви до цього планомірно втрачали кілограми, то зараз у вас є відмінна можливість деякий час попрактикуватися вести звичайний здоровий спосіб життя і не гладшати. Колись ви все одно досягнете тієї ваги, на якій потрібно буде зупинитися і лише підтримувати її – так чому б не потренуватися утримувати вагу на якомусь із проміжних етапів. Але це завдання не з легких, і багато хто не може втриматися від застільних спокус.

1. Відірвіться від шведського столу

Якщо ви збираєтесь відзначати свята на одному з популярних курортів, вам не уникнути зустрічі зі шведським столом, нескінченна безліч різних страв якого може зламати всі ваші популярні дієти. Але, перш ніж перевантажувати свою тарілку, візьміть трохи з того, що вам подобається, і йдіть. Вся хитрість такого способу полягає в тому, щоб насолодитися невеликою кількістю улюблених страв, почекати 10-15 хвилин, і зрозуміти, чи залишилося ще почуття голоду. Не набирайте відразу багато їжі, пам’ятайте, що повернутися за добавкою можна в будь-яку хвилину. Хто знає, може за столом у вас зав’яжеться розмова з приємним незнайомцем, і ви будете настільки захоплені, що обід обмежиться тільки одним підходом до шведського столу. Таким чином, можна уникнути споживання зайвих калорій.

2. Починайте і закінчуйте трапезу водою

Не забувайте випивати по склянці води перед прийомом їжі. Така звичка може допомогти уникнути переїдання, оскільки іноді люди плутають спрагу з голодом. Зачекайте приблизно 10 хвилин після води, щоб зрозуміти, чи голодні ви досі? Дивно, але таким чином голод може зникнути після всього декількох пережовувань їжі, що не дозволить вам погладшати під час свят. Давайте вип’ємо за це… водички!

3. Затоваришуйте з кольоровою капустою

Коли справа стосується урізання калорій, на допомогу може прийти звичайна кольорова капуста. Її можна додавати до картопляного пюре, тим самим збільшуючи живильну цінність низькокалорійної страви. Пюре з кольорової капусти – це справжнє джерело поживних речовин.

4. Випивайте з розумом

Намагайтеся вживати спиртні напої з низьким вмістом калорій. Дотримуйтеся цього правила і робіть вибір на користь талії, а не стегон. Наприклад, у вині зазвичай менше калорій, ніж в пиві або вершковому коктейлі. Крім того, щоб потім не страждати від зайвої ваги, намагайтеся чергувати калорійні напої з некалорійними: після кожного келиха вина випивайте келих простої води. Це відмінний спосіб розбавити калорійність та залишатися в змозі продовжувати насолоджуватися святом.

5. Не наїдайтеся з ввічливості

У всіх нас є улюблені святкові страви. Тому, щоб не потовстішати, не варто їсти ту їжу, яка вам не подобається або до якої ви байдужі. Якщо ви знаходитесь у гостях, а привітні господарі пропонують вам спробувати їх власноруч приготовані ласощі, які вам не до душі, знайдіть потрібні слова і відмовтеся від пропозиції. Після 2-х або 3-х порцій нав’язаного гарніру вам все одно захочеться спробувати улюблену їжу, у зв’язку з чим виростає ймовірність переїдання. Хочете залишатися у формі? Забудьте про правила пристойності і їжте тільки те, що вам подобається.

6. Не пропускайте сніданок

Не варто виходити з дому, не поснідавши, особливо в ті дні, коли вас чекає справжній святковий бенкет. Запам’ятайте, режим і послідовність – це головні складові успішного управління вагою. Не забувайте, що сніданок є найважливішим прийомом їжі під час свят. Починаючи день зі збалансованого здорового харчування, ви допомагаєте організму краще регулювати споживання їжі під час обіду або святкової вечері.

Оцініть статтю