Як назавжди позбутися мурах у домі? – 5 ефективних способів боротьби

як позбутися мурах в домі Корисні поради

Немає нічого гіршого, коли під час приготування ранкової кави, ви виявляєте на кухні мурах або сліди їх недавнього перебування. Але найбільше засмучує те, що ви вже не перший раз робите повну дезінфекцію приміщення, а вони все одно повертаються. Хочете дізнатися, як назавжди позбутися мурах в домі?

5 способів боротьби з надокучливими комахами

1. Не пускайте мурах у свій будинок

Легше сказати, ніж зробити, чи не так? Для початку, придбайте ефективний зовнішній спрей від комах (наприклад, Raid Max Bug Barrier) і 1 раз на місяць розпилюйте його навколо будинку. Але не використовуйте цей спрей у закритому приміщенні, оскільки він шкідливий для дітей та домашніх тварин. Крім цього, зашпаруйте усі щілини у вікнах та дверних отворах за допомогою шпаклівки, яку можна знайти в будь-якому господарському магазині.

2. Надійно закривайте всі спеції

Знайти мурах в борошні, яке ви ось-ось збиралися використовувати, не дуже приємно, якщо не сказати – жахливо! Не дозволяйте комахам попадати в борошно. І взагалі, якщо хочете позбутися від мурашок в будинку, не заохочуйте їх різними ласощами. Зберігайте прянощі, спеції та борошно в пластикових контейнерах, які щільно закриваються або замикаються. А щоб мурахи трималися подалі від банок зі спеціями, використовуйте простий, але досить дієвий народний засіб – лавровий лист. За допомогою скотча прикріпіть кілька лаврових листків до внутрішньої сторони кришок, якими закриваються спеції. Для відлякування мурашок лавровий лист можна навіть просто розкласти по кухонних шафах.

3. Використовуйте липку стрічку

Для певних проблемних ділянок можна використовувати скотч. Наприклад, щоб мурахи не потрапляли в коробку з печивом, оберніть її нижню частину скотчем, липкою стороною назовні.

4. Підтримуйте чистоту на кухні

Насправді, це досить очевидна порада. Тим не менш, якщо ви хочете позбутися мурах на кухні, вам дійсно доведеться підтримувати ідеальну чистоту в цій кімнаті. Підтримка чистоти та дезінфекція – є найефективнішими способами проти вторгнення комах у ваш храм їжі. Кожен день протирайте стільницю та обідній стіл розчином теплої води та рідини для миття посуду. Ту ж процедуру треба застосовувати всередині кухонних шаф і холодильника. Ні в якому випадку не залишайте кухонні інструменти забрудненими. Кухонна підлога повинна бути завжди чистою. Ретельно підмітайте всі крихти та робіть прибирання кухні з дезинфікуючими засобами. Крім того, візьміть за звичку щовечора, перед сном, перевіряти, відсутність відкритого доступу до будь-яких продуктів.

5. Спробуйте народні способи боротьби з мурахами

Існує декілька ефективних народних способів тримати комах подалі від свого житла:

  • Окресліть крейдою кілька паралельних ліній навколо будинку. Мурах відштовхує карбонат кальцію, який містить крейда, тому вони не захочуть перетинати крейдяні смуги.
  • Зробіть апельсинове пюре (змішайте давлені апельсинові кірки з теплою водою) та полийте цим розчином мурашники, які знаходяться поруч з будинком. Від такого коктейлю мурахи миттєво покинуть свої насиджені місця і, швидше за все, більше ніколи не повернуться.
  • Насипте каєнського перцю по периметру плінтусів та за шафи – цей спосіб відмінно працює проти навали комах.
Оцініть статтю