Як харчуватися правильно при обмеженому бюджеті

Як харчуватися правильно при обмеженому бюджеті Корисні поради

Коли справа доходить до здорового харчування, ми одразу налаштовуємось на витрати. Філе індички, риба, соєве молоко, горіхи, фітнес-солодощі – все це недешеві, але необхідні нашому організму продукти. Що робити, якщо хочеться харчуватися належним чином, а гаманець не дозволяє?

Купуй базу: похід у продуктовий магазин не завжди має бути витратним. Купівля таких продуктів, як вівсянка, сезонні овочі та фрукти, консервовані боби не вдарить по твоєму бюджету. Зробити модні тости на кшталт Instagram реально. Цільнозерновий хліб + сир + помідори – смачно, красиво та недорого.

Заморожуй: настає фруктовий і овочевий бум, так що саме час запастися вітамінами на весь рік, що залишився. Купуй полуницю і частину її заморожуй – на зиму гарантований гарний перекус у вигляді смузі. Кількість корисних елементів, які містяться у таких коктейлях, конкурує навіть із свіжими фруктами. А влітку такий напій урятує від спеки.

Готуй каву самостійно: недавні експерименти показали, що кава покращує метаболізм. Як би не було, купувати готову каву дорожче. Навчитися готувати самому чудова альтернатива. Ти не тільки заощадиш гроші, але й зможеш у разі форс-мажорних обставин побалувати гостей.

Складай план свого харчування на тиждень: послідовність – гарна звичка. Таким чином, ти уникнеш імпульсних походів до супермаркету, що напевно допоможе зберегти гроші.

Харчуйся повноцінно та різноманітно: навіть якщо в тебе обмежений бюджет, головна властивість при готуванні — кмітливість. Купуєш одні й самі продукти? Інтернет та твоя фантазія завжди допоможе скомбінувати їх по-новому.

Сезонні овочі та фрукти: дешево та шалено смачно. Тому якщо ти вирішила: “Все, з сьогоднішнього дня я харчуюсь правильно!”, то вибрала правильний час.

Оцініть статтю