Як гарно виглядати і приховати ознаки втоми?

Як гарно виглядати і приховати ознаки втоми? Краса

Всупереч поширеній думці, втомлюватися можна не тільки на роботі. Багатогодинний переліт, зміна часових поясів, маленька дитина, стрес на роботі і ще безліч факторів здатні стати причиною перевтоми, яка не може не позначитися на вашому зовнішньому вигляді.

5 секретів природної краси

Будь-яка жінка, незважаючи на повсякденний клопіт, завжди задається питанням, як гарно виглядати і приховати можливі ознаки втоми. Ось низка порад, які допоможуть вам завжди залишатися яскравою і життєрадісною незалежно від вашого внутрішнього стану.

1. Питна вода

Звичайна питна вода допомагає вимити токсини з організму, поліпшити стан шкіри і виглядати набагато свіжіше, оскільки саме зневоднена шкіра стає жовтою, зморшкуватою і сухою. Червоні очі і мішки під очима є першими ознаками втоми. Хочете мати гарний вигляд? Пийте більше води, вона допоможе позбутися набряків.

2. Мішки під очима

Якщо ви не висипаєтесь і до того ж п’єте недостатньо води, ваші очі будуть зрадницьки видавати втому організму, з’являться темні круги і мішки під очима. Щоб позбутися цих ознак перевтоми, фахівці радять уникати зайвого вживання солі та алкоголю. Але що робити, якщо ви і так сидите на дієті без солі і не п’єте спиртних напоїв? В цьому випадку можна скористатися старим перевіреним методом, який, не дивлячись на різні пересуди, як і раніше добре працює – це очний компрес з холодного огірка, який допоможе зняти набряки під очима. Крім того, темні кола можна замаскувати консилером і хайлайтером.

3. Денний сон

Ні для кого не секрет, що для того, щоб добре виглядати, потрібно більше спати, але далеко не всім це вдається робити. Проте, якщо ви хочете позбутися опухлих очей, намагайтеся складати свій розпорядок дня так, щоб у вас був час хоча б для 20-ти хвилинного денного сну. Звичайно, це складно зробити на роботі, але можна, наприклад, під час обідньої перерви сісти в машину, від’їхати туди, де вас ніхто не побачить і не потурбує, відкинути сидіння і 20 хвилин солоденько подрімати. Якщо ж ви не працюєте, а виховуєте дитину, то ви просто зобов’язані влаштовувати собі денний відпочинок, оскільки для цього є всі умови. Чому саме 20 хвилин? Цей час рекомендований вченими недарма – такий короткий проміжок не зможе порушити нічний режим сну і не призведе до безсоння.

Денний сон

4. Швидка прогулянка

У самий розпал робочого дня найменше хочеться займатися фізичними вправами. Але після 20-ти хвилинної дрімоти приділіть собі ще 15 хвилин і прогуляйтеся в швидкому темпі. Це допоможе прокинутися, відновити здоровий рум’янець і добре виглядати. А залишившийся від обідньої перерви час використайте за прямим призначенням – перекусіть. Мами, які сидять вдома з дітьми, можуть поєднати швидку прогулянку з вигулюванням малюків. Не варто боятися холодної погоди, якщо ви і діти добре одягнені, свіже повітря піде вам тільки на користь.

5. Зачіска і макіяж

Якщо ви дійсно завантажені напруженою роботою, домашніми турботами або іншими справами, ваш звичний режим догляду за собою може збитися. Не встигаєте вимити голову? Скористайтеся сухим шампунем або дитячою присипкою. А щоб приховати блідість від втоми, використовуйте трохи автозасмаги, яка додасть шкірі свіжішого вигляду. Але найголовніше, пам’ятайте, що вашій родині потрібна здорова і життєрадісна мама і дружина. Тому намагайтеся не перепрацьовувати і завжди виглядати на всі 100. Бережіть себе!

Оцініть статтю