Як емпати можуть дозволити собі вибирати між відчуттям і спостереженням

Як емпати можуть дозволити собі вибирати між відчуттям і спостереженням Психологія та відносини

Емпати гіперчутливі та природно провідні до того, щоб відчувати енергію та емоції інших людей. Проте, з практикою і наміром, емпати можуть також бути спостерігачами. Це свідчення менш всеосяжне, але іноді емпати захочуть відчувати і радісні, і болісні емоції та енергію у світі.

Деякі приклади випадків, коли емпати можуть вирішити відкритись і відчути себе, включають, коли вони відчувають себе ізольованими або коли думають, що відкриття для почуття з людьми може принести користь іншим. Випадки, коли вони можуть хотіти просто стати свідками, включають, коли вони відчувають себе емоційно виснаженими або коли можуть найкраще підтримати когось іншого, взявши на себе роль спостерігача.

У моїй книзі Самодогляд за емпатами, я пояснюю, як вивчення цих двох технік дозволяє вам відчути себе уповноваженим, а не у владі вашої чутливості. Ось короткий огляд того, як кожен варіант – відчуття або спостереження – для емпатів і як застосовувати їх на практиці.

Як сказати, коли ви відкриваєтеся, щоб відчувати:

1. Ви відчуваєте енергетичні, емоційні та навіть фізичні зміни в собі.

Відкриватися, щоб відчувати, значить відчувати енергії й емоції інших так близько, як ніби енергії та емоції інших належать вам. Якщо ви з другом святкуєте перемогу чи читаєте про щось трагічне в новинах, і ви відчуваєте емоційні зміни у вашій системі, такі як раптове відчуття піднесеного настрою навколо вашого друга чи грудку в горлі, чи сльози на очах під час читання новини, ви відкриваєтеся, щоб відчувати. Спостерігайте також за змінами в вашому енергетичному тілі – наприклад, енергія навколо вас стає все густішою або важчою, чи енергія стає легшою або спокійнішою.

2. Енергія вашого серця активована та ніжна.

Ваше серце тягнеться до когось чи до групи людей? Ваша серцева енергія дозволяє вам відчувати глибоке співчуття до інших, на відміну від інтелектуалізації подій. Ваші емоції інформуватимуть ваші погляди та думки, коли ви відкриєтесь для відчуттів.

3. Ви отримуєте інтуїтивну інформацію через психічний шлях ясновидіння.

Є чотири основних психічних шляхи. Коли ви відкриваєте відчуття, ви ступаєте на шлях чуттєвого психічного, де всі емпати природно сильні. Інтуїтивні хіти будуть проходити через відчуття – енергетичні, емоційні та навіть фізичні (наприклад, озноб або будь-яке інше коротке фізичне відчуття).

4. Ви відчуваєте, що змінилися фізично, емоційно чи енергетично, навіть після завершення взаємодії.

Якщо ви відкривалися, щоб відчувати радісні емоції або теплу енергію, ваше енергетичне тіло ще деякий час буде гудіти. Якщо ви відкривалися, щоб відчути індивідуальну чи колективну травму, ви все одно відчуєте душевний біль або невелике виснаження після цього.

Відкриваючи відчуття, пам’ятайте про:

  1. Увійдіть до свого серця з ніжністю. Дозвольте собі емоційно рухатися або змінюватися.
  2. Уявіть, що ваше енергетичне тіло схоже на накидку чи плащ, який ви вільно відпускаєте і відкриваєтеся навколо свого фізичного тіла.

Як сказати, коли ви залучаєте енергію інших, щоб спостерігати:

1. Ви збираєте енергію та емоції інших, але ці енергії та емоції не впливають на ваші власні.

Наприклад, ви помітите, що люди можуть відчувати занепокоєння або розслабленість, але замість того, щоб відчувати це у своїй власній системі, ви будете реєструвати це інтелектуально. Вибір або автоматичне входження в свідчення енергії не робить вас холодним або бездушним. Коли інші відчувають себе дуже інтенсивно, іноді кращий спосіб підтримати їх з більш нейтрального місця. Сильна енергія, навіть коли вона складна, може бути дуже привабливою і живою. Володіючи свідченням енергії, ви катаєтеся навколо чи на вершині інтенсивних енергетичних хвиль.

2. Ви спостерігаєте за енергією інших людей з цікавістю.

Замість того, щоб хотіти змінити чужі емоції, відноситися до їх емоцій або відчувати з ними, ви даєте їм простір, щоб мати їх власний емоційний досвід. Назвіть свої емоції, щоб залишатися свідком такої енергії, як мислення, “Мій бос здається дуже роздратований сьогодні” або “Мій друг здається накачаним і натхненним.”

3. Ви уявляєте собі простір між вашим енергетичним тілом і чиїмось іще.

Засвідчуюча енергія постійно пам’ятає про те, як ваше невидиме, але дуже реальне енергетичне тіло відокремлене від чийогось іншого. Уявіть, що ваше енергетичне тіло – яке поширюється в минулому і набагато більше, ніж ваше фізичне тіло – скоротилося назад у фізичне тіло. Уявіть собі відкритий простір між вашим енергетичним тілом і чиїмось іншим, незалежно від того, взаємодієте ви особисто чи по телефону, по відео або електронною поштою. Я закликаю емпатів створити святилище вдома, але всередині вас також є святилище, куди ви можете повернутися в будь-який час, спостерігаючи за енергією.

4. Ви отримуєте інтуїтивну інформацію через інтелектуальний психічний шлях ясновидіння.

Ясні інтуїтивні удари часто приходять у ваш розум як повністю сформовані нестандартні думки, на відміну від думок, які ви логічно вибудовували для свого шляху. Великі шматки складної інформації можуть бути негайно завантажені до вашого мозку з ясновидінням, так само, як інформація може бути швидко завантажена на комп’ютер.

Займаючись свідченням енергії, не забувайте:

  1. Ідіть в свою голову з цікавістю. Класифікувати енергії та емоції, а не відчувати їх.
  2. Уявіть, що ваше енергетичне тіло схоже на накидку чи плащ, який ви щільно обертаєте навколо свого фізичного тіла.

Оскільки зв’язок за замовчуванням для емпатів – це відкриватися і відчувати, пам’ятайте, що усвідомлений вибір того, як ви взаємодієте з іншими людьми чи зі світом, не є точною та досконалою наукою. І відкриття чутливості через співпереживання або залучення спостережуваної енергії до спостереження може взагалі не бути вибором – це може статися органічно. І це не завжди пропозиція. Ваша чутлива система може практикувати баланс, перемикаючись між обома варіантами під час однієї взаємодії.

Не існує правильного або неправильного вибору, і в кінцевому підсумку життя емпатів вимагає балансу – в тому числі балансу відкритості для відчуттів або залучення енергії інших для спостереження.

Оцініть статтю