Як ефективно депілювати зону бікіні?

Як ефективно депілювати зону бікіні? Краса

Чи можете ви позбутися від волосся на лінії бікіні раз і назавжди? Перевірте, що викликає подразнення найчастіше!

Депіляція бікіні – як уникнути подразнень?

В даний час епіляція ніг, пахв і навіть обличчя є широко поширеним доглядом, який покращує комфорт життя. Депіляція інтимних зон також стала обов’язковою (як у жінок, так і у чоловіків) не тільки з естетичних або гігієнічних причин, але і для зручності.

Все частіше і частіше більшість не хочуть регулярно видаляти волосся з інтимних місць, а просто позбутися від цього раз і назавжди. Шкіра в зоні бікіні дуже ніжна та чутлива, тому часто після механічної депіляції можуть спостерігатися подразнення і рани на шкірі, які можуть бути болісними та загоюватися протягом доволі тривалого часу. Як правило, жорстке, набагато товще волосся в області бікіні важче видалити механічно, врослі волоски колючі і, на жаль, можуть викликати кісти чи ниючі пухирці. Шкіра через кілька годин після гоління зазвичай не ідеально гладка, тому це також найменш ефективний метод позбавлення від волосся, який також викликає подразнення.

Депіляція бікіні воском – як захистити шкіру?

Багато жінок не розуміють, що депіляція воском зони бікіні може призвести до шкірної інфекції з тяжким перебігом. Подразнення після такого видалення волосся, на жаль, є невід’ємною частиною цієї процедури. Перш за все, свіжо депільовану шкіру слід захистити, оскільки вона на той час дуже чутлива. Після депіляції варто уникати тісного одягу, так як це може викликати сильне тертя в зоні бікіні, що посилить подразнення.

Крім того, ви можете відчути чутливість шкіри в найближчі два дні. У цей час дехто застосовує креми гідрокортизону, щоб зменшити подразнення шкіри. Крім того, після воскової процедури шкіра не повинна піддаватися впливу ультрафіолетового випромінювання. Це може призвести до появи не привабливих плям на поверхні шкіри, на вирівнювання яких знадобиться досить багато часу.

Епіляція бікіні лазером

Найбільш ефективним методом позбавлення від перманентного волосся є діодна лазерна епіляція. В результаті цієї процедури волосяні фолікули руйнуються, тобто місця, з яких росте волосся. Однак, щоб ефективно позбутися волосся, зазвичай необхідно 5-8 процедур з інтервалом в 8-10 тижнів. Додатково діодно-лазерна епіляція дає змогу позбутися від врослого волосся після механічної депіляції. Цей лазерний метод не залишає ніяких слідів на шкірі. Він є повністю безпечним та ефективним. Після лазерної епіляції, уникайте тільки гарячих ванн, саун і басейнів протягом 48 годин, а для догляду за шкірою після процедури використовуйте креми з алантоїном або пантенолом.

Як найзручніше депілювати бікіні?

Жінки і частіше чоловіки використовують різні форми депіляції навколо зони бікіні. Найбільш часто використовувані методи включають тимчасове позбавлення від волосся бікіні – гоління бритвою або воском. Досягти тривалого ефекту ми зможемо лише за допомогою діодного лазера, котрий стає все більш розповсюдженим. Завдяки лазерній епіляції такі частини тіла, як бікіні чи пах, набувають більш естетичного та привабливого ефекту. І цей метод видалення волосся безумовно менш помітний, ніж депіляція воском.

Чи безпечне повне видалення волосся в зоні бікіні?

Вибір повної депіляції це питання індивідуальне. Така депіляція називається бразильською. Термін означає повне видалення волосся з лобка, статевих губ і анальної зони або, можливо, лишаючи тонку смужку лобкового волосся, які проходять через центр інтимної зони. Небажане волосся можна видалити з будь-якої частини бікіні, навіть зі статевих губ або між сідниць. У такій чутливій зоні медичних протипоказань щодо епіляції немає. Це лише питання смаку та особистих потреб.

Методи депіляції бікіні, доступні на ринку, пропонують багато можливостей, але все залежить від того, який ефект ми очікуємо та який метод запевняє нас найбільше. Депіляція бікіні воском – хороший вибір для жінок з високою толерантністю до болю, в той час як гоління за допомогою бритви чи лазерна епіляція будуть безпечнішими для інших. Варто пам’ятати, що звичайне гоління потрібно регулярно повторювати, і вамможливо доведеться боротися з врослими волосками.

Лазерна епіляція бікіні – скільки часу потрібно, щоб отримати ефект?

Суть лазерної епіляції полягає в руйнуванні коренів волосся за допомогою лазера. Енергія, яку випромінює промінь пристрою, переноситься барвником в волоссі (меланіном) в матрицю волосини (частину, відповідальну за її ріст), щоб зруйнувати її. Тільки волосся пошкоджується, не завдаючи шкоди шкірі, тому цей метод можна використовувати в таких чутливих зонах, як бікіні чи сідниці. Довговічність результатів процедури обумовлена біологічними властивостями шкіри та волосяних фолікулів, які після спалювання не можуть знову рости.

Вже після першого сеансу ми бачимо ефективність використовуваного лазерного методу (близько 20% волосся руйнуються назавжди), в той час як така процедура повинна виконуватися послідовно (приблизно 5-8 разів) з інтервалом близько 8-10 тижнів. Приблизно через два тижні після процедури ми помічаємо “випадання” волосків. Це явище можна спостерігати, наприклад, при витиранні шкіри в зоні депіляції рушником після купання. У місцях пошкодження волосяних фолікулів, волосся, яке пронизувало шкіру, від’єднується від фолікули “випадає”. І на цій ділянці шкіри нове волосся більше не буде рости, тому що лазерний промінь світла зруйнував місце, з якого воно росте (волосяний фолікул з навколишнього матрицею).

Епіляція бікіні – це боляче?

Лазерна епіляція в інтимних зонах – чуттєва процедура, хоча це відчуття не можна порівняти з болем, пов’язаним з вириванням волосся епілятором або воском. Процедура супроводжується відчуттям делікатного поколювання або печіння, яке зникає відразу після переміщення лазерної голівки – медичні журнали описують ступінь болісності процедури з використанням діодного лазера як 3 по шкалі від 1 до 10 (де 1 – безболісна процедура). Якщо хтось хоче перевірити відчуття процедури, він може організувати безкоштовну консультацію і лазерний тест, завдяки якому дізнається, як його організм реагує на роботу пристрою. Процедура триває близько 10-15 хвилин, гель не використовується при епіляції, і пацієнт відчуває себе комфортно, тому що отримує одноразову нижню білизну.

Оцініть статтю