Як бути красивою навіть під час сезонної алергії?

сезонна алергія Краса

Якщо ви страждаєте від сезонної алергії, то напевно знайомі з такими поняттями, як сльозаві червоні очі, опухле обличчя та запалений ніс. Такий зовнішній вигляд навряд чи позитивно відбивається на вашому настрої. Тому пропонуємо дізнатися, як залишатися красивою під час сезонного загострення цього захворювання.

Бути красивою незважаючи ні на що!

Близько 40% жінок страждають від сезонної алергії. У цей час вони виглядають втомленими і втрачають свою привабливість. Щоб відчувати себе краще і залишатися чарівною, борючись з алергією, скористайтеся цими простими, але досить ефективними порадами.

Знайдіть хороші ліки

Проконсультуйтеся з алергологом, щоб знайти безпечні ліки, здатні знімати алергічні симптоми. Існує безліч безрецептурних препаратів, таких як Зіртек або Кларитин, які добре себе зарекомендували. Якщо алергія дуже сильна, доктор може порекомендувати пройти імунотерапію, щоб зміцнити організм і допомогти йому боротися з сезонною хворобою.

Використовуйте воду

Алергія часто робить обличчя і очі припухлими. Щоб гарно виглядати протягом усього дня, візьміть вранці кубики льоду і поводіть ними по всьому обличчю і під очима для зняття припухлості. Крім того, щоб виводити токсини і алергени з організму, потрібно випивати не менше 8 склянок води на добу. Експерти радять додавати у воду лимон, але не тільки для поліпшення смаку, а скоріше, щоб полегшити травлення та зменшити здуття живота.

Користуйтеся тільки якісною, свіжою косметикою і пензликами

Шкідлива косметика і стара косметичка можуть бути джерелами мікробів та алергенів. Тому візьміть за правило регулярно чистити пензлі для макіяжу. Вам також слід уважно читати етикетки під час вибору того чи іншого засобу,  а також періодично викидати всю стару косметику: туш для вій після 2-3-х місяців використання; основу через півроку; помаду, рум’яна і тіні для повік після року.

красива жінка перед дзеркалом

Приховайте подразнений ніс

Надати природний вигляд червоному носу можна за допомогою консілера. А якщо ніс потріскався, скористайтеся маззю Аквафор, щоб заспокоїти подразнену шкіру.

Замаскуйте червоні очі

Хочете знати, як стати красивою навіть з червоними втомленими очима? Дуже просто. Застосовуйте охолоджуючий бальзам для очей. А для маскування темних кіл під очима, які часто з’являються при сезонній алергії, можна використовувати дифундуючий консилер або хайлайтер. Щоб білки здавалися яскравішими, замість чорного або коричневого кольорів використовуйте темно-синій олівець для очей і таку ж туш для вій.

Не робіть помилки макіяжу, не маскуйте своє обличчя занадто сильно. Під час сезонної алергії ваш макіяж повинен бути мінімальним, інакше він може тільки підкреслити або посилити алергічні симптоми.

Оцініть статтю