Все про татуаж губ. Чи варто робити перманентний макіяж?

Все про татуаж губ Краса

Останні кілька років досить поширеним став перманентний макіяж. Ним цікавиться багато жінок, які мріють завжди виглядати красивими, особливо на морі, коли косметикою не особливо користуєшся, а контури губ, стрілок на очах чи брів завжди чіткі, виразні, губи мають свій відтінок. Не потрібно також на вечірці постійно заглядати у дзеркало, чи не розмазалась помада, тощо. Таким вступним словом ми фактично описали одну з позитивних сторін перманентного макіяжу губ, через яку багато красунь наважуються на нього.

Окрім того, за допомогою татуажу можна надати губам візуального об’єму, зробити насиченим колір губ, чіткішими контури, припідняти візуально опущені кутики губ, створити 3D-ефект.

Що ж собою являє такий вид косметологічних процедур?

Це фактично татуювання, під час якого на невеличку глибину (1 мм) за допомогою голочок наносять спеціальні пігменти. Тримається татуаж орієнтовно 1-2 роки, проте постійно потребує корекції, оскільки в певних місцях пігменти можуть «змиватися».

Роблять наступні види перманентного макіяжу губ:

  • Наведення контурів. Якщо гуди мають блідий колір, майже зливаються з обличчям, то на 1-2 тони темнішим пігментом наносять рівненько по контуру губів, вони стають виразними, а якщо добавити незначне розтушування, то й дістануть вигляд об’ємних припухлих губ. Цей метод використовують, коли губи мають від природи красиву форму, а для завершення макіяжу достатньо буде просто нанести світлий блиск.
  • Контур з розтушуванням, який згадувався вище, допомагає відкоригувати форму губ, придати їм насиченого кольору. Контур зазвичай роблять насиченим, а розтушування світлішим, яке плавно переходить у природній колір. Часто приходиться робити татуаж повністю всіх губ, коли хочуть надати губам іншого яскравого відтінку. Якщо губи від природи тонкі, то використовують в такому разі 3D перманент.
  • У 3D макіяжі використовують широку гаму відтінків, створюється візуальний рельєф, висвітлюють середину губ, роблять темнішими кутики, створюючи справді об’ємність. В 3D – татуажі окрім самих губ висвітлюють шкіру, за контурами губ, що робить посмішку свіжою, можна навіть сказати молодшою. При цьому можна обрати різні кольори пігментів: від природних теплих, до насичених коричневих, вишневих, які створюють ефект губної помади і навіть блиску.

Перед перманентним макіяжем обов’язково потрібно обрати досвідченого хорошого спеціаліста, який використовує якісну косметику, де всі інструменти і предмети простерилізовані, оскільки є велика ймовірність зараження якоюсь інфекцією.

Потрібно взяти свій улюблений колір блиску чи помади, щоб краще пояснити, що Вам подобається.

Застереження та рекомендації щодо перманентного макіяжу губ

Однією з проблем, яка виникає після процедури – загострення вірусу герпесу, яким фактично інфіковано 90% людей. У декого він часто проявляється у формі пухирців виразок на губах, а у декого просто знаходиться у крові і при пониженому імунітеті чи подразниках може проявитись. Тому рекомендують перед татуажем губ, провести курс протигерпесної терапії (приймання препаратів і використання мазі). Тисячі малесеньких проколів під час процедури дуже сильно подразнюють губи, а це провокує появу герпесу.

Під час простудних захворювань, серцево-судинних, вагітним та годуючим грудьми матерям заборонено робити перманентний макіяж.

Якщо Ви плануєте їхати у відпустку, то такий вид процедур слід робити за 2-3 тижні до поїздки, щоб всі ранки встигли загоїтись, зійшли набряки і не було ризику занести інфекцію.

Перманентний макіяж губ – процедура не з приємних. Проте краса потребує жертв, і то немалих! Губи звісно обезболюють уколом, або спеціальним гелем, проте протягом ще 3-7 днів вони будуть набряклі, можуть пересушитись, почати лущитись. Потрібно змащувати бепантеном, хлоргексидином і ні в якому разі не чесати, не злущувати шкіру, оскільки можна зняти зі шкірою татуаж, тоді контури стануть несуцільними і нечіткими.

Не можна пити ні гарячого, ні надто холодного в перший тиждень, найкраще – використовувати трубочку. Відмовитись на кілька днів слід від гострої, соленої їжі, щоб уникнути подразнення.

Як і в кожній процедурі, часто є «за» і є «проти». Витративши кругленьку суму на перманентний макіяж, можна потім зекономити на декоративній косметиці, оскільки вона стане непотрібною. Звісно не у всіх шкіра лущиться і багато людей задоволені результатом. Але у багатьох єдина ствердна думка, потрібно звертатись тільки до перевіреного спеціаліста, який правильно намалює ескіз, і таким зробить результат на практиці.

Оцініть статтю