У гості до батьків хлопця – що принести?

У гості до батьків хлопця - що принести? Корисні поради

І ось настав цей час – хлопець покликав Вас знайомитися з його батьками. Давайте розберемося, що принести, коли йдеш у гості?

Знайомство з батьками хлопця безсумнівно приємна подія – молода людина готова представити Вас своїм найріднішим людям. Звичайно ж Вам хочеться справити гарне враження. Підготуватися до візиту слід заздалегідь: батьки готувалися до Вашого приходу і добре було б подякувати їм за це.

Найкраще принести що-небудь до чаю. Порадьтеся з Вашим молодим чоловіком: дізнайтеся, що любить його мама. Можливо, це якісь певні цукерки або торт. Також дізнайтеся, чи часто його мама пече торти – у такому разі краще перестрахуватися і принести цукерки або фрукти, адже покупний торт порівняно з домашнім помітно програє. Випивка не найкращий варіант – якщо в сім’ї заведено щось пити за вечерею, то про це подбають батько із сином.

Якщо ж Ваш молодий чоловік заздалегідь обумовив, що необхідно докупити до столу, то цього цілком може бути достатньо. Згідно з правилами етикету припустимо принести невеликий букетик квітів на стіл і вручити його господині будинку.

Дізнайтеся, можливо, крім Вас у будинку буде ще хто-небудь: наприклад, сестра з маленькою дитиною. На радість дитині можна принести якусь невелику іграшку: м’ячик або мильні бульбашки. Дівчинці можна подарувати гумку або заколочку.

Не рвіться з порога на кухню – Ви поки що прийшли просто познайомитися, а не виходити заміж. Хорошим тоном буде запропонувати допомогу під час зміни страв (з гарячого на десерт), і коли вечір добіжить кінця і прийде час прибирання. Не переживайте і будьте відкритою. Пам’ятайте, їхній син уже Вас обрав!

Оцініть статтю