Типи чоловіків: підказки для жінок

Типи чоловіків Психологія та відносини

Психологія у жінок і чоловіків абсолютно різна, і цей факт неможливо заперечити. Не може пройти й дня, щоб такі різні створіння не контактували один з одним. Тому жінкам, щоб краще розуміти сильну половину людства, треба знати, що від цієї половини можна очікувати, а чого немає. Для цього жінки повинні знати психологічні типи чоловіків. Існує безліч варіантів і класифікацій, але в цілому типи чоловіків діляться на п’ять основних типів.

Чоловік-герой

Типи чоловіків досить різноманітні, і на першому місці стоїть супермен, чи героїчний чоловік. У реальності, в чистому вигляді таких чоловіків практично неможливо зустріти. Легше знайти чоловіка, який йому наслідує. Чоловік-супермен, скоріше існує в жіночих думках. Такий чоловік має риси сильної й вольової людини. Він мужній, рішучий, безстрашний. У житті вони можуть бути військовими, геологами, рятувальниками, шахтарями, спортсменами й т.д. Чоловіки цього типу люблять багато уваги приділяти своїй фізичній формі. Жінки в житті супермена відіграють незначну роль. Його приваблює жіноча сексуальність і краса, але жодній дамі не дано затриматися на довго в житті чоловіка-супермена.

Мінливий чоловік

Типи чоловіків виділяють на друге місце такий тип, як чоловік-донжуан. В душі донжуана завжди живе любов до жінки, але це почуття не відрізняється постійністю. Любовні пригоди є сенсом його життя. Основні риси донжуана – це непостійність, мінливість і ідеалізм. Донжуан у своїх численних зв’язках черпає натхнення, тому чоловіки цього типу, найчастіше – люди творчих професій. Жінка для донжуана – це муза, яка допомагає створювати дивовижні твори й нові образи. Навіть якщо такі чоловіки одружуються, це зовсім не означає, що пристрасть до швидкоплинних захоплень пройде. А якщо жінка хоча б натякне на те, що донжуану необхідно стати розсудливим і що між партнерами існують певні зобов’язання, то, швидше за все, він дуже швидко зникне з її життя. Щоб не тільки привернути увагу донжуана, а й утримати, його жінці доведеться докласти максимум зусиль. Такого чоловіка треба постійно дивувати. У жінці повинно бути щось особливе і незвичайне, щоб донжуан забув про інших жінок. Своїми вчинками жінці доведеться завжди переконувати його, що саме вона йому необхідна.

Прихильник жінок

Наступний тип, який містить основні типи чоловіків, це колекціонер. Якоюсь мірою він схожий на донжуана, але тільки зовні. Колекціонер любить спокушати й зачаровувати жінок, але виключно для того, щоб самоствердитися і довести самому собі, що він справжній чоловік, як він сам вважає, а не невдаха. У скарбничку до такого чоловікові найчастіше потрапляють жінки, яких легко спокусити, і які мають певну доступність. Та й сам колекціонер відрізняється сексуальною нерозбірливістю. Для нього головне – кількість сексуальних зв’язків, а не їх якість. Колекціонер завжди стежить за своїм зовнішнім виглядом і елегантно одягається. Найчастіше така поведінка є наслідком певного комплексу.

Невпевнений чоловік

Сором’язливий тип чоловіків ідеально підходить тим жінкам, які готові взяти на себе роль матері. Під почуттям любові такі чоловіки розуміють опіку і жалість. За життя вони керовані, і не тільки в особистому плані, але і в кар’єрі. Вони завжди старанні, відповідально ставляться до своїх обов’язків, дисципліновані, але не можуть повністю розкрити свій потенціал. Щоб створити гармонійні відносини з сором’язливим чоловіком, необхідно постійно словами й вчинками підвищувати його самооцінку. Такі чоловіки схильні вважати себе негідними тієї жінки, яка його обрала. Сором’язливі чоловіки – типові підкаблучники. Вони не підходять тим жінкам, які не люблять брати ініціативу у відносинах на себе.

Ідеальний тип

Сім’янин. Тут одна назва говорить сама за себе. Основними пріоритетами такого чоловіка є будинок, сім’я і діти. Вся його діяльність спрямована на створення добробуту та стабільності в сім’ї. Такий чоловік завжди уважно ставиться до сексуальних потреб своєї обраниці й намагається пристосуватися до них. Він намагається бути таким, яким його хоче бачити його кохана жінка.

Оцініть статтю