Три корисні поради на кожен день

Три корисні поради на кожен день Корисні поради

Щодня ми ставимо собі та іншим десятки запитань. У цій статті надано корисні поради, які допоможуть знайти відповіді на деякі актуальні запитання.

Три корисні поради  на кожен день

1. Як правильно спати?

Більш ніж половина жителів міст скаржаться на поганий сон. Дотримання наступних правил допоможе налагодити цей необхідний процес. Добре провітрюйте спальну кімнату. За можливості, час відходу до сну і пробудження має бути стабільним. Здійснюйте перед сном недовгі прогулянки. Не вкривайтеся ковдрою з головою. Прийняття теплої ванни перед самим сном дає можливість швидко заснути. Піжама або нічна сорочка не повинні сковувати рухи й бути тісними. Не рекомендується вживати перед сном спиртне, каву, чай і сигарети. Їжу ввечері приймайте легку, в помірних порціях не пізніше, ніж за дві години до відходу до сну. Ослабленому організму показаний післяобідній сон. За дві години до сну не старайтеся з розумовою працею. І пам’ятайте, нормальний і регулярний сон має бути 7-9 годин на добу.

Читайте також: 14 жіночих хитрощів

2. Як приймати подарунки?

Практично кожній людині подобається приймати подарунки. Але брати презент потрібно правильно, щоб не образити дарувальника і надалі не відбити охоту дарувати їх. Насамперед отримавши подарунок, віддячте тому, хто дарує, і не відкладайте презент убік, розгорніть і огляньте його, проявіть подяку візуально. Недоречною буде критика подарунка і порівняння його з іншими, дорожчими або такими, що більше підходять вам. Не варто також з’ясовувати вартість подарованої речі. Приємно, якщо вручення подарунка буде сюрпризом, але цілком доречно робити натяки дарувальнику, особливо, якщо це стосується цінних і дорогих подарунків, на які скидалися кілька людей.

3. Як дарувати подарунки?

Існують певні правила і для тих, хто дарує подарунок. Навіть скромний подарунок у супроводі позитивного настрою, посмішки та гарних, щирих побажань принесе більше задоволення, ніж дорогий, але вручений без уваги або в невідповідний момент. Красиво упакований подарунок свідчить про те, що дарувальник ґрунтовно готувався до його вручення. Вибираючи подарунок, необхідно враховувати смаки та побажання того, кому він призначається. Намагайтеся не купувати подарунок в останній момент на ходу. Є ризик придбати непотрібну річ. Бажано дарувати подарунок вчасно, тобто в день або напередодні урочистості. Не забувайте вчасно привітати своїх близьких і рідних.

Оцініть статтю