Сварки з чоловіком: чи дійсно їх варто уникати?

Сварки з чоловіком Психологія та відносини

Багато хто вважає, що сварки з чоловіком – це негативна сторона стосунків, і що скандали є тривожним дзвіночком для будь-якого союзу. Але далеко не всі перепалки вписуються в ці рамки. Багато з них, навпаки, роблять відносини здоровішими, і мова зараз не йде про примирливий секс. У чому ж користь сімейних сварок і як випускати пар без шкоди для сім’ї?

У чому користь сварок з чоловіком?

Позбавляють від негативу

Дуже часто злість та образа накопичуються через речі, які ми не вимовляємо вголос, а тримаємо в собі. Сварки з чоловіком періодично спустошують цю посудину негативу, яка з часом наповнюється у кожній з нас. У запалі партнери можуть виговоритися і почути проблеми, які повинні бути розглянуті та вирішені. Так, нехай він дізнається, що його чоловічі звички зводять вас з розуму, що потрібно за собою прибирати, і приділяти вам уваги не менше, ніж ноутбуку.

Краще періодично випускати пар по дрібницях, щоб маленькі неприємності не перетворювалися у великі проблеми. Зворотна, позитивна сторона сімейних сварок полягає в тому, що це гарний спосіб підняти на поверхню ті хвилюючі питання, які ігноруються кожним з вас.

Перевіряють ваші навички спілкування

Спілкування є основою будь-яких здорових стосунків. Але, як не дивно, постійна люб’язність і ввічливість можуть призвести до нехтування, неуважності до чужих почуттів та бажань і, як результат – до сімейної кризи. Щоб не втратити навички спілкування, потрібно завжди знаходити ефективний компроміс.

Саме дрібні сварки з чоловіком змушують вас зрозуміти почуття партнера, а не доводити накопичену образу до великого вибуху. Звичайно, постійні чвари та домашнє насильство є неприпустимими речами. Але іноді дуже важливо зайвий раз перевірити ваші навички спілкування, довести свою правоту і відстояти власну точку зору.

Знімають напругу

Відчуваєте, що повітря стає напруженим, але не знаєте в чому проблема? Часто саме сварка з чоловіком може розрядити обстановку та підготувати благодатний ґрунт для вечірньої романтики. Можливо, і ви і ваш чоловік втомилися від роботи або домашніх турбот, але не встигли це обговорити. У такому випадку, випустіть пар, позбудьтеся зайвого стресу, заспокойтеся і продовжуйте насолоджуватися товариством один одного.

Оцініть статтю