Суха шкіра обличчя: особливості догляду

Суха шкіра обличчя: особливості догляду Краса

Якщо ваше обличчя вбирає вологу так само, як цемент поглинає воду в спекотний літній день – це означає, що ви страждаєте від сухості шкіри, яка ні в якому разі не повинна зазнавати зневоднення або перенасичення важкими компонентами різних косметичних засобів. Чи можливо в такому разі забезпечити правильний збалансований догляд за сухою шкірою та поліпшити її стан?

Як позбутися сухої шкіри?

Очищення

Вимийте руки, а потім зволожте обличчя теплою водою з миючим засобом. Щоб зняти макіяж та видалити бруд, вам знадобиться спеціальний засіб для вмивання. Купуйте лише ті косметичні продукти, на етикетках яких є напис «для догляду за сухою шкірою».

Тонік

Знайдіть ніжний тонік, здатний прибрати залишки косметики, з якими не впорався засіб для вмивання. В даному випадку найкраще працює безалкогольна формула, так як вона не пересушує обличчя ще сильніше.

Пілінг

Вам знадобиться спеціальний зволожуючий скраб. Звертайте увагу на ті ексфоліанти, на яких написано «заспокійливий» та «зволожуючий». Візміть трохи засобу та ніжно, коловими рухами потріть їм обличчя протягом хвилини, після чого вмийтеся теплою водою.

Сироватка

Підберіть сироватку, формула якої розрахована саме для сухої шкіри. Використовуйте не більше 2-3 крапель сироватки за раз.

Зволоження

Зволоження – це найважливіший крок. Застосовуючи грамотно підібраний зволожуючий крем з SPF (густий, як сметана взимку і рідкий, як лосьйон влітку), ви зможете максимально ефективно подбати про себе, забезпечивши потрібний догляд і запобігши раннього старіння та виникнення гіперпігментації.

Оцініть статтю