Стосунки з чоловіком, який виховує дитину. За чи проти?

Стосунки з чоловіком, який виховує дитину Психологія та відносини

Коли Вам за 30 і Ви в пошуках своєї половинки, шанси зустріти розлученого чоловіка з дитиною збільшуються. Навряд чи Ви зіткнетеся з такою ситуацією у 20 років, але якщо все ж так сталося, то що робити? Чи варто зустрічатися з чоловіком, у якого вже є дитина? Для того, щоб прийняти рішення було легше, розгляньмо всі “за” і “проти” стосунків з “чоловіком-батьком”.

Плюси

  • Той факт, що чоловік з якихось причин залишився виховувати дитину наодинці, свідчить про те, що він не боїться відповідальності. Неважливо, за яких обставин вони з попередньою пасією завели дитину, і чи була вона бажаною. Батьківство – це робота. Цей пункт діє в тому разі, якщо чоловік робить усе від себе залежне, щоб оточити дитину любов’ю і забезпечити всім необхідним.
  • Він не витає в хмарах. Чоловік-тато не буде хвалитися розкішною машиною або своїм бездоганним виглядом. Без сумнівів, такі чоловіки належать до практичних представників свого класу.
  • Якщо Ви бачите, що він домашня та сімейна людина, а всі Ваші мрії зводяться до родинного вогнища – це вочевидь вас може зблизити, оскільки інтереси однозначно збігаються.
  • Якщо Ви вже хочете сім’ю, у Вас є можливість поспостерігати за його стосунками з дитиною і зробити висновки.

Мінуси

  • Доведеться змиритися з тим, що вам буде відведено не перше місце в його серці. Основну частину все ж таки займатиме його дитина. Принаймні на початку стосунків.
  • Якщо мати дитини погано (або дуже погано) вчинила з чоловіком, можливо, він більше не захоче одружуватися і мати дітей. Цей пункт може зіграти проти Вас, якщо Ви будете нетерплячі.
  • Якщо Ви надаєте перевагу подорожам, зустрічам із друзями, дискотекам та іншим розважальним заходам і зовсім-зовсім не можете без них обійтися, а ВІН не поділяє цих захоплень, – це одразу ж може перетворитися на неприємну проблему.
  • Він не зможе бігти до Вас за першим дзвінком. Навіть за другим. Це не означає, що Ви нічого не значите, просто діти вимагають значно більше часу.
  • Якщо у Вас не виходить налагодити контакт із дитиною – це сильно позначиться на ваших стосунках як пари, найімовірніше – кардинально погано, якщо він шукає матір своїй дитині, та ще й із певними якостями.
  • Він може зберігати деяку дистанцію і не знайомити Вас із чадом. Не варто ображатися, зрозумійте його: він має бути впевнений у ваших стосунках. Діти швидко звикають до людей, і йому складно буде пояснити, хто Ви й чому Ви більше не приходите, якщо щось піде не так.

У будь-якому разі, якщо Ви познайомилися з чоловіком, у якого вже є дитина, і він Вам дуже подобається, не варто хвилюватися або переживати через його минуле. Не конкуруйте з дітьми – у цій боротьбі Ви програєте. Спробуйте порозумітися з ними, адже вони багато чого пережили й просто хочуть, щоб їх любили та розуміли. Як і завжди найкраще – слухати своє серце. Якщо воно підказує, що це саме те, будуйте стосунки та насолоджуйтеся ними.

Оцініть статтю